web analytics

Стратегія, шутер і екшн: Respawn розробляє аж 3 нових гри у всесвіті Star Wars!

Студія Respawn узялася за продовження Star Wars Jedi: Fallen Order майже відразу після релізу першої гри, яка виявилася неочікувано успішною. А сьогодні представники EA повідомили, що Respawn розробляють не одну, а відразу три гри у всесвіті Star Wars!

На додачу до нової Star Wars Jedi (яку ЕА, до речі, вперше підтвердили офіційно), Respawn розробляє також сюжетний шутер від першої особи та стратегію спільно з новоствореною студією BitReactor. І стратегія вочевидь буде покроковою, бо туди зумисне набрали людей, причетних до сучасних XCOM. До всього, Respawn прийматиме всі ключові творчі рішення та керуватиме розробкою стратегії, а Bit Reactor просто виконуватимуть технічну роботу.

Таке помітне підвищення для Respawn стало можливим передусім за сприяння Lucasfilm, які теж були вражені успіхом Star Wars Jedi: Fallen Order. І хоча наступного року ексклюзивні права ЕА на торговельну марку Star Wars закінчаться, Lucasfilm не припинять і не применшать співпрацю, а навіть навпаки, що якраз і показує сьогоднішній анонс.

Ясна річ, згадані стратегія і шутер перебувають на вкрай ранніх етапах створення, тому про них ми нічого не почуємо ще кілька років. Зате розробники зараз зайняті пошуком нових кадрів, тому якщо ви маєте відповідні навички, неодмінно перевірте вакансії Respawn.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дивіться Ubisoft Forward українською разом із PlayUA

Ubisoft Forward 2024

Гра про Чорну Пантеру буде пісочницею у відкритому світі

Чорна Пантера Black Panther

Чи мріють дндшники про інші системи? | ч. 3 (Де Мої Куби?)

dmk thumbnail.3

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Star Wars Outlaws від Ubisoft вийде наприкінці серпня

star wars outlaws

Реліз Star Wars Battlefront Classic Collection провалився через жахливий стан мультиплеєру

Star Wars Battlefront Classic Collection

Творчий директор Battlefield покидає EA заради маловідомої студії

battlefield

Command & Conquer та інші класичні проєкти EA нарешті дісталися до Steam

p.ua.command & conquer