Стратегія, шутер і екшн: Respawn розробляє аж 3 нових гри у всесвіті Star Wars!

Студія Respawn узялася за продовження Star Wars Jedi: Fallen Order майже відразу після релізу першої гри, яка виявилася неочікувано успішною. А сьогодні представники EA повідомили, що Respawn розробляють не одну, а відразу три гри у всесвіті Star Wars!

На додачу до нової Star Wars Jedi (яку ЕА, до речі, вперше підтвердили офіційно), Respawn розробляє також сюжетний шутер від першої особи та стратегію спільно з новоствореною студією BitReactor. І стратегія вочевидь буде покроковою, бо туди зумисне набрали людей, причетних до сучасних XCOM. До всього, Respawn прийматиме всі ключові творчі рішення та керуватиме розробкою стратегії, а Bit Reactor просто виконуватимуть технічну роботу.

Таке помітне підвищення для Respawn стало можливим передусім за сприяння Lucasfilm, які теж були вражені успіхом Star Wars Jedi: Fallen Order. І хоча наступного року ексклюзивні права ЕА на торговельну марку Star Wars закінчаться, Lucasfilm не припинять і не применшать співпрацю, а навіть навпаки, що якраз і показує сьогоднішній анонс.

Ясна річ, згадані стратегія і шутер перебувають на вкрай ранніх етапах створення, тому про них ми нічого не почуємо ще кілька років. Зате розробники зараз зайняті пошуком нових кадрів, тому якщо ви маєте відповідні навички, неодмінно перевірте вакансії Respawn.

Читайте також

EA закрила серію Project CARS і розпустила Slightly Mad Studios

Quantic Dream власноруч злила подробиці Star Wars: Eclipse

quantic dream brings out the big drum with star wars eclipse

Вслід за Ubisoft: Electronic Arts закриває сервери старих проєктів

Mirror's Edge

Кросплей, кастомізація, кооп: Анонсовано The Sims 5!

sims diamond

EA натякнули на розробку ремейку Dead Space 2

Dead Space

Origin врешті відправлять на пенсію. EA випустила новий клієнт для ПК

EA настільки хотіла гру по «Зоряних війнах», що скасувала переосмислення серії Plants vs. Zombies

Plants vs Zombies

Стрім FIFA 23 (востаннє з EA)

fifa 23

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: