Стратегія, шутер і екшн: Respawn розробляє аж 3 нових гри у всесвіті Star Wars!

Студія Respawn узялася за продовження Star Wars Jedi: Fallen Order майже відразу після релізу першої гри, яка виявилася неочікувано успішною. А сьогодні представники EA повідомили, що Respawn розробляють не одну, а відразу три гри у всесвіті Star Wars!

На додачу до нової Star Wars Jedi (яку ЕА, до речі, вперше підтвердили офіційно), Respawn розробляє також сюжетний шутер від першої особи та стратегію спільно з новоствореною студією BitReactor. І стратегія вочевидь буде покроковою, бо туди зумисне набрали людей, причетних до сучасних XCOM. До всього, Respawn прийматиме всі ключові творчі рішення та керуватиме розробкою стратегії, а Bit Reactor просто виконуватимуть технічну роботу.

Таке помітне підвищення для Respawn стало можливим передусім за сприяння Lucasfilm, які теж були вражені успіхом Star Wars Jedi: Fallen Order. І хоча наступного року ексклюзивні права ЕА на торговельну марку Star Wars закінчаться, Lucasfilm не припинять і не применшать співпрацю, а навіть навпаки, що якраз і показує сьогоднішній анонс.

Ясна річ, згадані стратегія і шутер перебувають на вкрай ранніх етапах створення, тому про них ми нічого не почуємо ще кілька років. Зате розробники зараз зайняті пошуком нових кадрів, тому якщо ви маєте відповідні навички, неодмінно перевірте вакансії Respawn.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA раптово зняла з продажу всі ігри FIFA

Творець дилогії Star Wars Jedi Стіґ Асмуссен залишає Electronic Arts

Electronic Arts

The Sims 5 буде безкоштовною. Але тільки базова версія

the sims project rene

EA WRC вийде в листопаді цього року

ea sports wrc

EA покаже власну гру по WRC уже наступного тижня

ea wrc

BioWare звільнили 50 працівників

bioware

Star Wars Jedi: Survivor вийде на PS4 та Xbox One

Star Wars Jedi: Survivor

EA Sports подовжила партнерство з англійською Прем’єр-лігою за 627 млн $

pemierleague eafc24

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: