Стратегія, шутер і екшн: Respawn розробляє аж 3 нових гри у всесвіті Star Wars!

Студія Respawn узялася за продовження Star Wars Jedi: Fallen Order майже відразу після релізу першої гри, яка виявилася неочікувано успішною. А сьогодні представники EA повідомили, що Respawn розробляють не одну, а відразу три гри у всесвіті Star Wars!

На додачу до нової Star Wars Jedi (яку ЕА, до речі, вперше підтвердили офіційно), Respawn розробляє також сюжетний шутер від першої особи та стратегію спільно з новоствореною студією BitReactor. І стратегія вочевидь буде покроковою, бо туди зумисне набрали людей, причетних до сучасних XCOM. До всього, Respawn прийматиме всі ключові творчі рішення та керуватиме розробкою стратегії, а Bit Reactor просто виконуватимуть технічну роботу.

Таке помітне підвищення для Respawn стало можливим передусім за сприяння Lucasfilm, які теж були вражені успіхом Star Wars Jedi: Fallen Order. І хоча наступного року ексклюзивні права ЕА на торговельну марку Star Wars закінчаться, Lucasfilm не припинять і не применшать співпрацю, а навіть навпаки, що якраз і показує сьогоднішній анонс.

Ясна річ, згадані стратегія і шутер перебувають на вкрай ранніх етапах створення, тому про них ми нічого не почуємо ще кілька років. Зате розробники зараз зайняті пошуком нових кадрів, тому якщо ви маєте відповідні навички, неодмінно перевірте вакансії Respawn.

Читайте також

Чутки: EA забила на Battlefield 2042 і розробляє нову частину серії

Battlefield 2042

Творці Battlefield 2042 врешті показали наповнення першого сезону

Battlefield 2042

Наступний Dragon Age врешті отримав… підзаголовок?

Dragon Age: Dreadwolf

Star Wars: KOTOR 2: The Sith Lords відвідає Switch вже наступного місяця

Star Wars: Knights of the Old Republic

Продовження Star Wars Jedi: Fallen Order вийде наступного року

Star Wars Jedi: Survivor

Людина-космос: помер піонер візуальних ефектів Колін Кентвелл

У The Sims 4 зʼявилася можливість обрати форму звертання до вашого персонажа

Sims 4

Перший сезон Battlefield 2042 вийде наступного місяця

Battlefield 2042

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: