Street Fighter 6 матиме спрощене керування… і відкритий світ

Цієї ночі CAPCOM оприлюднили перший ігроладний трейлер Street Fighter 6, де ми побачили оновлені дизайни Люка, Рю й Чун-Лі, першого нового персонажа — китайського танцюриста Джеймі — а також змогли оцінити покращену графіку й анімації. Street Fighter 6 розробляють на рушії RE Engine, тому художники не стали обмежувати себе, коли справа доходила до деталізації. Краплинки поту на облччях персонажів, напружені м’язи під час певних прийомів, різні природні дрібнички у відкритому світі, як-от цвіт сакури, підхоплений вітром — це лише дрібка того, що чекатиме вас у грі.

І ні, вам не привиділося — у Street Fighter 6, дійсно буде відкритий світ. 

У сюжетному режимі під назвою World Tour нас чекатиме не лише низка сутичок з кількома кат-сценами, а й змога прогулятися досить великими мапами у різних куточках світу (щонайменше нас чекатимуть якісь місцини у США, Японії й Китаї). Як можна помітити з трейлера, у містах гравці зможуть взаємодіяти з перехожими, шукати секрети, вступати у випадкові двобої… і напевне, нас чекатиме ще чимало побічних активностей, про які нам розкажуть згодом.

Окрім World Tour, вільно погуляти від третьої особі можна буде в режимі Battle Hub — це своєрідне інтерактивне лобі, стилізоване під тренувальний зал, де ви зможете взаємодіяти з іншими гравцями.

Іншим і абсолютно унікальним для жанру нововведенням стали коментатори в реальному часі, які вже давно є незмінним атрибутом спортивних симуляторів. Для запису розробники запросили відомих у файтинговій спільноті коментататорів Vicous i Aru, які додають вашим двобоям змагального присмаку англійською та японською відповідно.

Ну і найголовніше —уперше за довгі роки серія Street Fighter отримає спрощене керування для нових гравців, яких могли б відлякати стандартних 6 кнопок на удари й потреба запам’ятовувати довгі комбо. У спрощеній схемі удари й копняки вже не розмежовуються, спецатаки виконуються натиском однієї кнопки і навіть є автокомбо!

Утім, звичної розкладки ніхто не скасовував. Та й у рейтинговий мультиплеєр зі спрощеним керуванням теж не пускатимуть.

Реліз Street Fighter 6 станеться десь у 2023 на ПК, Xbox Series і обох поколіннях PlayStation.

Читайте також

Без жодних надій — Стрім Resident Evil Re:Verse

Resident Evil Re:Verse

CAPCOM можуть створити ще один ремейк Resident Evil

resident evil code veronica x feature

Розпочалася реєстрація на бета-тестування Street Fighter 6

street fighter6

Кімберлі та Джурі поповнять перелік персонажів Street Fighter 6 [трейлер]

Street Fighter 6

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 08: Resident Evil 4 (2005)

Resident Evil 4

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 07: Resident Evil Zero (2002)

Resident Evil Zero

Capcom таки працює над Dragon’s Dogma 2

dragon's dogma 2

Усе показане на презентації Capcom — cюжетне доповнення до RE: Village та демо Monster Hunter: Rise — Sunbreak на ПК

Resident Evil 4 Remake

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: