web analytics

«Крізь сніг» перетворять у серіал

Screenshot_2

Південнокорейський фантастичний трилер «Крізь сніг» (Snowpiercer) отримає відродження у вигляді серіалу. При цьому серіал не буде римейком фільму, а продовжить його події.

Права на телевізійну адаптацію фільму викупила американська компанія Tomorrow Studios, відома за детективним серіалом «Водолій» (Aquarius) з Девідом Духовни (David Duchovny) у головній ролі.

Сценарій напише Джош Фрідмен («Війна світів», «Термінатор: Хроніки Сари Коннор» «Череп і кості»). Акторський та режисерський склад наразі невідомий.

Нагадаємо, що події фільму відбуваються після невдалого експерименту, що мав зупинити глобальне потепління. Єдині вцілілі — це пасажири величезного поїзда, оснащеного вічним двигуном, що рухається по навколосвітній трасі, не зупиняючись. Але і тут між людьми встановлюються поділення: еліта живе у передній частині поїзда, тоді як бідняки живуть у жахливих умовах в хвості. Довго терпіти таке не можна, тож бідняки готуються до повстання.

https://www.youtube.com/watch?v=0nVy-7lFscE

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

10 найкращих серіалів для підлітків на Netflix

сексуальне виховання

Оголошено всіх переможців премії «Золотий Глобус»

p.ua.golden globe

Захоплюючі серіали для довгих вечорів

tvremotes

Metacritic оприлюднив топ серіалів 2021 року

Succession

Порадник Падон – які комікси почитати, які настілки пограти та що глянути

Свято наближається: Різдво і нові подробиці в другому тизері “Декстера”

Що показали у першому тизері нового сезону “Декстера”

Огляд нових серіалів 2020-2021 року (ПАН КАРПАН)