Стрім Diablo IV
Хоч офіційно реліз Diablo IV відбудеться тільки 6 червня, редакція PlayUA разом із мільйонами інший гравців уже повним ходом досліджує Санктуарій і запрошує вас до спільних посиденьок, де двоє чарівників і один друїд кришитимуть, міситимуть і спопелятимуть усіляку демонічну наволоч, а також розкажуть про те, як змінилася гра після бета-тестів, що тут уже є і що з’явиться найближчим часом. Тож гайда до нас на стрім.
Початок о 19:30.
Початок
02.06 о 19:30
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!








