Стрімерка Pokimane закликає створити «дитячу версію» Twitch

Канадська стрімерка Імейн Аніс, більше відома як Pokimane закликала Twitch створити окрему версію сервісу для дітей, щось на кшталт YouTube Kids, де будуть додаткові рекламні фільтру та додаткові обмеження, щоби не натрапляли на шкідливий для себе вміст.

Pokimane бентежить, що чимало дорослих стрімерів можуть і часто маніпулюють неповнолітніми глядачами, відверто спонукаючи до порушення правил платформи, зокрема «рейдів ненависті», жертвою яких неодноразово ставала сама Pokimane. Тому цілком кроком для запобігання таких порушень має бути створення окремої версії Twitch для дітей, яка в теорії мала би захистити і глядачів, і стрімерів-партнерів, і відкрити шлях на платформу новим рекламодавцям.

Проте зважаючи, як реагує Twitch на такі прохання (спойлер: ніяк, що добре доводить нещодавня історія з відмиванням грошей на Twitch), то навряд чи найближчим часом ми побачимо Twitch Kids. Навіть одне з базових правил Twitch, яке формально забороняє користуватися платформою особам віком до 13 років, насправді існує лише щоби захистити компанію від можливих судових позовів, а за його безпосереднім виконанням не стежить ніхто, бо на Twitch узагалі нема механізму перевірки віку, навіть типового вікна, де можна проставляти які-завгодно дати.

Утім, пропозиція Pokimane насправді є дуже навіть розважливою. І якщо маєте (не)приємний досвід стосовно того, що дивляться ваші діти чи малолітні родичі на Twitch, можете розповісти про це в коментарях.

Читайте також

Twitch заборонить стрімінг та рекламу неліцензованих азартних ігор

В YouTube Shorts додали функцію нарізання кліпів

А ви вже підписали петицію про українську мову на Twitch?

Twitch більше деталізуватиме причини бану контентотворців. Ймовірно, надсилатимуть кліпи

Twitch

Twitch банить за поширення російської пропаганди

Twitch відключив Boost Train після появи порнографії на головній сторінці

Twitch та OnlyFans припинили виплати росіянам та забирають верифікації з профілів

twitch ukraine

Відтепер на Bandcamp можна стрімити

Bandcamp

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: