Стрімерка Pokimane закликає створити «дитячу версію» Twitch

Канадська стрімерка Імейн Аніс, більше відома як Pokimane закликала Twitch створити окрему версію сервісу для дітей, щось на кшталт YouTube Kids, де будуть додаткові рекламні фільтру та додаткові обмеження, щоби не натрапляли на шкідливий для себе вміст.

Pokimane бентежить, що чимало дорослих стрімерів можуть і часто маніпулюють неповнолітніми глядачами, відверто спонукаючи до порушення правил платформи, зокрема «рейдів ненависті», жертвою яких неодноразово ставала сама Pokimane. Тому цілком кроком для запобігання таких порушень має бути створення окремої версії Twitch для дітей, яка в теорії мала би захистити і глядачів, і стрімерів-партнерів, і відкрити шлях на платформу новим рекламодавцям.

Проте зважаючи, як реагує Twitch на такі прохання (спойлер: ніяк, що добре доводить нещодавня історія з відмиванням грошей на Twitch), то навряд чи найближчим часом ми побачимо Twitch Kids. Навіть одне з базових правил Twitch, яке формально забороняє користуватися платформою особам віком до 13 років, насправді існує лише щоби захистити компанію від можливих судових позовів, а за його безпосереднім виконанням не стежить ніхто, бо на Twitch узагалі нема механізму перевірки віку, навіть типового вікна, де можна проставляти які-завгодно дати.

Утім, пропозиція Pokimane насправді є дуже навіть розважливою. І якщо маєте (не)приємний досвід стосовно того, що дивляться ваші діти чи малолітні родичі на Twitch, можете розповісти про це в коментарях.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

Південна Корея оштрафувала Twitch через вимкнення сервісів в країні

Twitch

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

«Ми трохи перегнули»: Twitch повертає обмеження сексуального контенту й оголення

twitch no porn

У Twitch дозволили оголені груди та еротичні танці

аніме тяночка

Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Федоров

Українська Esports Charts анонсувала cтатистичний сервіс DoHuya

dohuya

Leb1ga за 5 годин стріму зібрав 8 млн грн на 3 безпілотники для ГУР

Leb1ga