Стрімити ігри на Twitch доведеться без звуку

Останнім часом у багатьох стрімерів на Twitch з’явилась велика проблема — їм прийшло попередження про порушення авторських прав на музику. Таке було завжди, скажете ви, проте якщо до цього страйків за музику давали менше 50 штук на рік, то зараз їх тисячі. 

Найбільшою проблемою тут є те, що страйки приходять за кліпи та трансляції, яким може бути вже кілька років. І ситуацію загострює те, що видалені кліпи та трансляції все ще можна знайти на серверах Twitch, а отже люди й надалі матимуть можливість кидати скарги на стрімерів. 

Twitch випустили заяву, у якій описали всю проблему, а також визнали свою провину, яка полягала у тому, що після попередження про порушення авторських прав, творцям давалось лише можливість видалити всі кліпи, та й час, за який це треба було зробити, обмежили всього трьома днями. Видалити все з каналу було єдиним шляхом врятувати його від блокування. Twitch вибачились за таку помилку з їх сторони, та зазначили, що виправляться у майбутньому. 

Однак в чому саме полягає проблема? Як зазначали компанія, 99% страйків приходило за те, що у стрімерів грала записана музика. В коментарях до посту у Твіттері багато користувачів підмітили, що вони спокійно не вмикатимуть музику на свої трансляціях, проте в іграх, котрі вони грають все одне її повно. Що ж… Twitch попросили не вмикати авторську музику на трансляціях, а в іграх навпаки — вимикати її. 

Ми радимо ознайомлюватись з ліцензійними угодами усіх ігор, та користуватись будь-якими варіантами аби вимкнути музику, якщо є така можливість, або ж вимкніть звук гри повністю. 

Так, ви правильно зрозуміли. Найбільша платформа для стрімерів, яка з самого початку задумувалась як місце, де люди можуть грати ігри та поділитися своїм ігровим досвідом з глядачами, зараз радить вимикати музику, а то й зовсім звук у грі, і це неймовірно абсурдно, адже нерідко буває, коли саме музика є тим, що притягує як гравців, так глядачів. 

Звичайно, такі ігри як VALORANT, CS:GO, Dota 2, League of Legends та їм подібні від такого не постраждають, однак у наступному місяці нас чекає реліз однієї з найочікуваніших ігор за весь час — Cyberpunk 2077. Не виникає жодних сумнівів, що новий проект CD Projekt Red створить неймовірний попит як серед просто гравців, так і серед стрімерів. І якщо перші від обмежень Twitch нічого не втратять, то другі можуть отримати в рази гірший ігровий досвід, а разом з ними його отримають ще тисячі глядачів.

Читайте також

Відома стрімерка Pokimane закликає не давати їй багато грошей

Як Among Us стала частиною виборчого процесу в США

Twitch знову забанив S1mple та Zeus… а от шахраїв досі не чіпає

Новий Xbox за $300, рекорди The Last of Us 2, конкурент Twitch — PlayNews

Dr DisRespect

Dr.Disrespect заблокували на Twitch. Цього разу, можливо, назавжди

Джеймс МакЕвой зіграє в FIFA 20 на Twitch

ScreaM зібрав команду для виступу на Twitch Rivals з Valorant

Гравець встановив світовий рекорд з місячної тривалості стрімів

Ендрю Бодін / GiantWaffle

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: