Стрімити ігри на Twitch доведеться без звуку

Останнім часом у багатьох стрімерів на Twitch з’явилась велика проблема — їм прийшло попередження про порушення авторських прав на музику. Таке було завжди, скажете ви, проте якщо до цього страйків за музику давали менше 50 штук на рік, то зараз їх тисячі. 

Найбільшою проблемою тут є те, що страйки приходять за кліпи та трансляції, яким може бути вже кілька років. І ситуацію загострює те, що видалені кліпи та трансляції все ще можна знайти на серверах Twitch, а отже люди й надалі матимуть можливість кидати скарги на стрімерів. 

Twitch випустили заяву, у якій описали всю проблему, а також визнали свою провину, яка полягала у тому, що після попередження про порушення авторських прав, творцям давалось лише можливість видалити всі кліпи, та й час, за який це треба було зробити, обмежили всього трьома днями. Видалити все з каналу було єдиним шляхом врятувати його від блокування. Twitch вибачились за таку помилку з їх сторони, та зазначили, що виправляться у майбутньому. 

Однак в чому саме полягає проблема? Як зазначали компанія, 99% страйків приходило за те, що у стрімерів грала записана музика. В коментарях до посту у Твіттері багато користувачів підмітили, що вони спокійно не вмикатимуть музику на свої трансляціях, проте в іграх, котрі вони грають все одне її повно. Що ж… Twitch попросили не вмикати авторську музику на трансляціях, а в іграх навпаки — вимикати її. 

Ми радимо ознайомлюватись з ліцензійними угодами усіх ігор, та користуватись будь-якими варіантами аби вимкнути музику, якщо є така можливість, або ж вимкніть звук гри повністю. 

Так, ви правильно зрозуміли. Найбільша платформа для стрімерів, яка з самого початку задумувалась як місце, де люди можуть грати ігри та поділитися своїм ігровим досвідом з глядачами, зараз радить вимикати музику, а то й зовсім звук у грі, і це неймовірно абсурдно, адже нерідко буває, коли саме музика є тим, що притягує як гравців, так глядачів. 

Звичайно, такі ігри як VALORANT, CS:GO, Dota 2, League of Legends та їм подібні від такого не постраждають, однак у наступному місяці нас чекає реліз однієї з найочікуваніших ігор за весь час — Cyberpunk 2077. Не виникає жодних сумнівів, що новий проект CD Projekt Red створить неймовірний попит як серед просто гравців, так і серед стрімерів. І якщо перші від обмежень Twitch нічого не втратять, то другі можуть отримати в рази гірший ігровий досвід, а разом з ними його отримають ще тисячі глядачів.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перша серія Fallout буде безкоштовно транслюватися на Twitch

p.ua.fallout main

Південна Корея оштрафувала Twitch через вимкнення сервісів в країні

Twitch

Amazon звільняє 35% працівників Twitch

p.ua.twitch

У Twitch дозволили оголені груди та еротичні танці

аніме тяночка

Михайло Федоров закликає ігрову індустрію бойкотувати Xsolla через зв’язки з росією

Федоров

Українська Esports Charts анонсувала cтатистичний сервіс DoHuya

dohuya

Leb1ga за 5 годин стріму зібрав 8 млн грн на 3 безпілотники для ГУР

Leb1ga

Drope.me — місце, де розробники та стрімери отримують те, чого бажають

dropme 01