Сценарист Mass Effect приєднується до студії Archetype

Ще у січні, видавець Magic: The Gathering, Wizards of the Coast, представив Archetype Entertainment, нову студію розробки відеоігор, яка вирізняється тим, що їй допомагають двоє колишніх ветеранів BioWare. А тепер головний автор Mass Effect, Дрю Карпишин, підтвердив, що також приєднався до команди.

Керівником студії Archetype стане колишній креативний директор BioWare та головний дизайнер Джеймс Оглен, який раніше працював над подібними проектами: Baldur’s Gate, Dragon Age: Origins, Neverwinter Nights і Star Wars: Knights of the Old Republic. У той час як інший випускник BioWare — Чад Робертсон, буде віце-президентом та генеральним директором. Карпишин, який вдруге покинув BioWare у березні 2018 року, приєднується до студії Austin, як головний автор.

Коли я починав у BioWare, усе було свіжим і захоплюючим. Це була мрія — талановиті люди, які спільно працювали над створенням епічних ігор, таких як: Baldur’s Gate, KOTOR, Mass Effect і Dragon Age. Але в міру того, як ми зростали і ставали більш успішними, усе змінилося. Ми стали більш корпоративними. У нас було менше можливостей робити те, що любимо, і команди були змушені до створення ігор на основі дослідження ринку, а не наших творчих інстинктів та пристрастей. Моя робота мрії стала просто роботою і я втратив ентузіазм який колись мав. Але з Archetype моя пристрасть була розпалена знову. Почуття у студії нагадує мені про мої перші дні у BioWare. Я можу відчути магію у повітрі. І хоча я ще не можу занадто глибоко вникнути у специфіку того, над чим ми працюємо, ми вже викликаємо чималі збурення у галузі.

Дрю Карпишин

 

Автор: Максим Навроцький

Читайте також

Ремастер Mass Effect “помітили” у португальській крамниці

Mass Effect

Перший погляд на нову Dragon Age

Ремастер Mass Effect анонсують у жовтні

Mass Effect

Як зміниться система луту в Anthem 2.0

anthem

Перезапуск Anthem ще не скоро побачить світ

Anthem

Трилогія Mass Effect отримає HD-рeмаcтeр

Mass Effect

Цілий день стріму Mass Effect

У мережі з’явились перші скріншоти Baldur’s Gate 3

Популярне