web analytics

Шінджі Мікамі покинув Tango Gameworks

Шинджі Мікамі покидає студію Tango Gameworks після 12 років роботи у ній. Він є засновником цієї компанії, а також працював над The Evil Within, Ghostwire: Tokyo та нещодавньою Hi-Fi Rush. Про це стало відомо у електронному листі, розісланому співробітникам ZeniMax, а згодом це також підтвердив головний віцепрезидент Bethesda з розвитку бізнесу Тодд Вон.

Мікамі також відомий своєю роботою на Capcom, де він був творцем першої Resident Evil. Уже пізніше він створив Tango Gameworks, яку згодом придбала ZeniMax Media.

Три роки тому розробник розповів, що бажає створити останню гру перед тим, як піде на заслужений відпочинок після 33 років праці в індустрії. Оскільки він своє прагнення здійснив, то більше його ніщо не тримає у галузі.

Ви можете придбати The Evil Within 2 у Epic Games Store, використавши тег творця PLAYUA і таким чином підтримати нас. Або ж придбати ключ для Steam на Eneba.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space

СAPCOM справді розробляє (вже другий) ремейк Resident Evil 1

resident evil 1

Yakuza: Like a Dragon, Hi-Fi RUSH, King Of The Castle та інші. Нова щомісячна пропозиція від Humble Bundle для власників підписки

p.ua.humble choise main

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Завдяки Dragon’s Dogma 2 Capcom заробила майже 1 млрд доларів за рік

capcom games

Microsoft відмовилася від розробки Dishonored 3 і Hi-Fi Rush 2 через небажання витрачати зайві гроші

hi fi dishonored

Microsoft закрила студії творців Redfall і Hi-Fi Rush

tango arkane