Студія Sony Japan продовжує втрачати людей

Рівно рік тому з JAPAN Studio, власного ігротворчого підрозділу Sony, пішов режисер і творець серії Silent Hill Кеїчіро Тояма, заснувавши за прикладом Хідео Коджіми власну студію, Bokeh Game Studios. Ігрова спільнота сприйняла це як тривожний знак і недарма: у лютому 2021 року зі Sony Interactive Entertainment пішов також продюсер серії Bloodborne Масаакі Ямаґіва. Зрештою, Sony повідомили, що JAPAN Studio зазнає реструктуризації. Фактично це означає ліквідацію студії, від якої залишаться лише розробники Astro’s Playroom, Team Asobi. Менеджментом та підтримкою багатьох вже випущених ігор та серій буде займатись PlayStation Studios.

Відтік кадрів зі Sony продовжується: 15 березня про своє припинення роботи в JAPAN Studio оголосив також Масамі Ямамото, продюсер серій Tenchu, Tokyo Jungle, Soul Sacrifice і Bloodborne. Як стало відомо з його допису в твіттері, продюсер покинув студію ще 28 лютого, пропрацювавши там загалом 25 років.

Відтепер я можу створювати ігри для будь-якої платформи… Це дуже дивне відчуття!

— написав Ямамото.

Офційно студія зникне 1 квітня, адже саме тоді в Sony почнеться новий фінансовий рік, на який більшості співробітників не подовжували щорічні контракти. Заснована JAPAN Studio була у листопаді 1993 року, тож це стане кінцем майже 28-річної історії. Чи з’явиться замість неї новий ігротворчий підрозділ, наразі не відомо.

Читайте також

До мережі потрапив список ігор PS Plus на липень

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

У PlayStation Store теж розпочався літній цінопад

PlayStation

В Україні запрацював оновлений PlayStation Plus

PlayStation Plus

PlayStation не відвідає цьогорічний Gamescom

PlayStation

Чутки: Sony готує нову лінійку ґеймерських пристроїв

Sony

Кіноадаптація Gran Turismo вийде в серпні 2023 року

Gran Turismo 7

Чутки: Sony планує випустити «професійний» ґеймпад для PS5

DualSense

Bloomberg: God of War Ragnarok вийде у листопаді попри всі чутки

God of War: Ragnarok

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: