Створіть власну обкладинку Mass Effect Legendary Edition

Реліз Mass Effect Legendary Edition — перевидання культової трилогії ігор від ігротворчої студії Bioware вже дуже близько. Відбудеться він вже 14 травня, а поки не настав день виходу, розробники вирішили порадувати користувачів деякими бонусами.

Насамперед варто розповісти про генератор обкладинки гри. Якщо вам щось не подобається у оригінальному промо-арті перевидання, то ви зможете зробити свою версію, розмістивши на ньому персонажів, обравши кольоровий тон та локацію, зображену у нижній частині. Також можете скористатися автоматичною генерацією, яка зробить усе це за вас випадковим чином.

Після завершення творчого процесу ви зможете завантажити зображення у декількох форматах. Розробники пропонують потім поширити його у соціальних мережах з хештегом #MyShepard.

На цьому цікавинки не закінчуються. Також Bioware до 31 травня роздають архів з різноманітними бонусними матеріалами до 2 та 3 частини серії Mass Effect. Загалом він займає 1,7 GB вільного місця, і містить 88 музичних треків, серед яких один новий під назвою Legendary Edition: Resynthesis. Його написали спеціально для Mass Effect Legendary Edition. Також у архіві є 2 ілюстрованих альбоми у форматі PDF, 2 комікси від видавництва Dark Horse та цифрова літографія корабля “Нормандія”.

Читайте також

It Takes Two отримала першу знижку у Steam

It Takes Two

Battlefield 2042 вийде у жовтні. Сюжетної кампанії там не буде

Battlefield 2042

В мережі з’явилися скріншоти Battlefield 6

Старі частини Need for Speed зняли з продажу

Need for Speed

Презентація Battlefield 6 відбудеться 9 червня

Збірна України нарешті з’явиться у FIFA 22

Збірна України

«Нормандія» завітала у No Man’s Sky

Нормандія

Стрім-порівняння Mass Effect Legendary Edition — Частина №1

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: