web analytics

«Створити консоль можна швидше, ніж гру». Архітектор PS5 не хоче зростання циклу розробки відеоігор

Відомий архітектор консолей PlayStation Марк Церні в інтерв‘ю виданню GameIndustry.biz розповів, що зараз створення ігрової консолі займає менше часу й зусиль, ніж розробка повноцінної гри.

За його словами, створення гри займає 5-6 років, а інколи навіть більше, залежно від амбітності проекту. В той же час весь термін розробки консолі триває максимум 4 роки. При цьому архітектор каже, що вони не створюють консоль як «дешевий ПК», а навпаки намагаються оснастити її якомога кращими й сучаснішими технологіями за меншу ціну. Наприклад об‘ємним звуком чи швидким SSD, який використовуватиметься максимально ефективно задля найкращого ігрового досвіду.

На тематичних форумах і дискусіях в інтернеті пан Церні часто читає критику в бік довгого циклу розробки сучасних ігор, який із роками лише подовжується. Він розуміє її, тому, допомагаючи студіям у розробці ігор, зокрема Marvel’s Spider-Man 2, завжди хоче пришвидшити цей процес за допомогою використання всього потенціалу PlayStation 5.

Також у чинному поколінні консолей більшість гравців віддає перевагу підвищеній кадровій частоті, а не більшій роздільності, що здивувало Марка. Особливо з урахуванням того, що переважна більшість консольних ігор дає таку можливість, на відміну від покоління PlayStation 4, де про це можна було лише мріяти.

Нагадаємо, що цієї осені Sony планує випустити PlayStation 5 Pro, яка повинна дати можливість гравцям проходити ігри з кращою роздільною здатністю і більшою кадровою частотою. Також випуск Pro-версій зазвичай підвищує продажі звичайних версій консолей через їхнє здешевлення.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

ГІ*НО: враження від бети Concord

Concord

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Bloodborne запустили на ПК через емулятор PlayStation 4

bloodborne

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Українські PlayStation 5 офіційно належатимуть до європейського регіону

У першому автомобілі від Sony не буде вбудованої PS5

Afeela

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

Sony скоротила інвестиції в ігри для PS VR2

PS VR2