Суд у США визнав незаконним використання чіт-програм у GTA V

Якщо ви грали у GTA Online, то хоча б декілька разів зустрічали безсмертних гравців з безкінечними патронами. Можна навіть не говорити про придбання найдорожчих будинків та машин на перших хвилинах гри. За все це ви можете подякувати двом програмам: Menyoo та Absolute.

Саме за розповсюдження цих програм визнали винним Девіда Зіпперера, мешканця штату Джорджія. За порушення авторських прав та незаконне розповсюдженні чіт-програм для GTA V окружний суддя, Луїс Стратон, встановив суму штрафу – 500 000$.

Таку суму просили розробники з Take Two, адже Девід розповсюджував програму, яка дозволяла гравцям GTA V змінювати будь-які параметри. Версії програми для самітньої гри розповсюджувалися безкоштовно, але користувачам більше сподобалася версія, яка функціонувала в GTA Online.

Це, на думку студії, могло вплинути на кількість проданих копій, адже гравці свідомо не будуть купляти гру у якій їх можуть тероризувати нечесні гравці.

Незважаючи на те, що копій GTA V продали вже більше 90 мільйонів, розробники продовжуватимуть практику судових справ з тими, хто розповсюджує піратський контент та загрожує спільноті гри.

Читайте також

Вам набридла купа лаунчерів? Отримуйте ще один від Rockstar!

Стрім-проходження GTA Online: Heists

GTA Online

Для GTA Online вийшло оновлення «Arena War»

gta V

Хата у Skyrim та Fallout дешевша за однокімнатну квартиру у Києві

The Elder Scrolls V: Skyrim

Як PlayUA пограбування проходили (GTA Online)

Як PlayUA пограбування проходили (GTA Online)

Обираємо найпомітніший прогрес | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Усі наступні ігри Take-Two матимуть мікроплатежі

GTA Online

PlayNews #291 — Far Cry 5, Blasphemous…

Популярне