Судові розбірки між Crytek та розробниками Star Citizen завершилися миром

Позовна заява Crytek проти розробників Star Citizen, Cloud Imperium Games (далі CIG), завершилася тим, що компанії все ж знайшли спільну мову. Вони вже повідомили про це суд та просять ще 30 днів на остаточне врегулювання справи. 

Правова суперечка між компанія полягала у можливості використання CryEngine виключно у Star Citizen. CIG начебто порушила умови договору, використовуючи рушій у Squadron 42. Розробники на таке звинувачення відповіли тим, що Squadron 42 не була окремою грою, а розповсюджувалася через той же клієнт, що й Star Citizen. 

CIG прибрали логотип CryEngine з рекламних матеріалів Star Citizen. Розробники відповіли тим, що гра вже давно була перенесена на Lumberyard, рушій від Amazon, створений на основі CryEngine. Проте й тут усе виявилося не так просто, Crytek зазначила, що в угоді було вказано, що гру мали розробляти ексклюзивно на CryEngine. 

Пізніше Crytek спробувала взагалі відізвати позов, до поки не відбудеться реліз Squadron 42. Заяву про перехід на Lumberyard оскаржили. Crytek сказала, що розробники Star Citizen «під час судового процесу були змушені визнати, що переходу не було». CIG відповіла судовим документом, у якому розповіла, що ліцензія Amazon давала їм право використовувати CryEngine для створення Squadron 42. Також зазначила, мов Crytek отримала підтвердження від Amazon, що CryEngine був включений у вищезгадану ліцензію на Lumberyard.

На Reddit з’явився документ, який стверджує, що обидві компанії дійшли згоди або ж зовсім скоро дійдуть. Подробиці угоди у цьому документі не було.

Читайте також

Ubisoft поновили права на Splinter Cell, а Crytek — на Crysis Wars

Splinter Cell: Blacklist

Системні вимоги Crysis Remastered виявилися… адекватними

Crysis Remastered

[ОНОВЛЕНО] Crysis Remastered вийде післязавтра

Crysis

Crysis Remastered для ПК та консолей уже на підході

Crysis Remastered

Crysis Remastered таки вийде 23 липня. Щоправда, лише на Switch

Crysis Remastered

Crysis Remastered перенесли, не попередивши Microsoft

Crysis

Злито трейлер, скріншоти та дату релізу Crysis Remastered

crysis

У Star Citizen можна грати безкоштовно до літа

Star Citizen

Популярне