Suicide Squad: Kill the Justice League не виправдала очікувань Warner Bros., проте гру продовжать розвивати

Американський видавець Warner Bros. Games визнав, що ігросервіс Suicide Squad: Kill the Justice League (наш огляд) виявився провалом.

Цьогорічна Suicide Squad, один з наших ключових релізів у 2024, не виправдала очікувань через що наш ігровий підрозділ зазнав значних збитків, порівняно з першим кварталом 2023, коли вийшла успішна Hogwarts Legacy.

сказав фінансовий директор WB Games Гуннар Віденфельс

Нагадаємо, що Suicide Squad преса зустріла прохолодно — на агрегаторі Opencritic середня оцінка доповзла до 60 завдяки кільком надміру хвалебним оглядам, які мають мало спільного з реальним станом гри. Тут можна було би сказати, що на противаги критикам, гра сподобалася гравцям, бо мала аж 80% схвальних відгуків у Steam, от тільки онлайн у Suicide Squad вже на релізі був слабшим за майже 10-річну Batman: Arkham Knight. А зараз так узагалі на ПК навіть 1000 одночасних гравців не набереться — і на консолях ситуація навряд чи надто краща.

Попри це, студія Rocksteady підтримуватиме гру новим контентом. У березні відбудеться старт першого сезону, в якому з’явиться Джокер як ігровий персонаж, два епізоди з новими активностями та місіями, нові боси, види ворогів, зброї, амуніції та багато іншого.

Після новин про слабкі показники Suicide Squad і відсутність будь-яких ігрових релізів на 2024 рік акції Warner Bros. Discovery просіли на 9,68%, а загальне падіння за весь рік склало 45,1%.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2

70% розробників сумніваються в життєздатності ігросервісів

hyenas

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Condor, мультиплеєрний спін-офф Control, не буде Free-to-Play

Condor ( Control spin-off )

Чому Hogwarts Legacy — погана гра про Гоґвортс?

Якою МАЛА би бути Hogwarts Legacy

«Глядачі завжди розпізнають лайно»: зірка «Мадам Павутини» не повернеться до супергеройського кіно

madam webb

У Suicide Squad: Kill the Justice League на ПК грає менше людей, ніж у Gotham Knights

suicide squad: kill the justice league

Популярне