Suicide Squad: Kill the Justice League не виправдала очікувань Warner Bros., проте гру продовжать розвивати

Американський видавець Warner Bros. Games визнав, що ігросервіс Suicide Squad: Kill the Justice League (наш огляд) виявився провалом.

Цьогорічна Suicide Squad, один з наших ключових релізів у 2024, не виправдала очікувань через що наш ігровий підрозділ зазнав значних збитків, порівняно з першим кварталом 2023, коли вийшла успішна Hogwarts Legacy.

сказав фінансовий директор WB Games Гуннар Віденфельс

Нагадаємо, що Suicide Squad преса зустріла прохолодно — на агрегаторі Opencritic середня оцінка доповзла до 60 завдяки кільком надміру хвалебним оглядам, які мають мало спільного з реальним станом гри. Тут можна було би сказати, що на противаги критикам, гра сподобалася гравцям, бо мала аж 80% схвальних відгуків у Steam, от тільки онлайн у Suicide Squad вже на релізі був слабшим за майже 10-річну Batman: Arkham Knight. А зараз так узагалі на ПК навіть 1000 одночасних гравців не набереться — і на консолях ситуація навряд чи надто краща.

Попри це, студія Rocksteady підтримуватиме гру новим контентом. У березні відбудеться старт першого сезону, в якому з’явиться Джокер як ігровий персонаж, два епізоди з новими активностями та місіями, нові боси, види ворогів, зброї, амуніції та багато іншого.

Після новин про слабкі показники Suicide Squad і відсутність будь-яких ігрових релізів на 2024 рік акції Warner Bros. Discovery просіли на 9,68%, а загальне падіння за весь рік склало 45,1%.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Nintendo придбала студію, яка портувала Hogwarts Legacy на Switch

hogwarts legacy

Керівник Electronic Arts задоволений новою Battlefield

battlefield

Популярність Helldivers 2 під загрозою через обов’язкову прив’язку до PSN

helldivers

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

«Більш похмура та лінійна» — Свіжі деталі Assassin’s Creed Hexe

assassin’s creed hexe

Творці Helldivers 2 розглядають можливість створення більших загонів гравців

helldivers 2

«Не бути як Kingdom Hearts чи Fortnite» — Helldivers 2 відкрита для кросоверів, які мають сенс

helldivers 2

У Helldivers 2 не з’явиться улюблена функція гравців-модників

Helldivers 2