Summer of Gaming перенесли через протести у США

Шоу під назвою Summer of Gaming, яке має замінити E3, було перенесено на кілька днів. Причиною стала підтримка протестувальників у США. На щастя, на відміну від багатьох інших заходів, шоу від IGN перенесли всього на кілька днів. Спочатку шоу мало розпочатися 5 червня, натомість це станеться 8 червня.

У межах заходу мають показати та анонсувати чималу кількість ігор, лише у перший день мало відбутися мінімум три анонси. Скоріш за все, всю програму, як і дату старту, було перенесено на три дні. Таким чином Summer of Gaming закінчиться 27 червня.

Нагадуємо, що через протести у Сполучених Штатах Америки було змінено плани багатьох компаній у ігровій індустрії, зокрема було скасовано презентацію ігор для PlayStation 5, яка мала відбутися вже завтра.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Що ми гратимемо у 2020 та 2021? PC Gaming Show, Summer Game Fest, Guerrilla Collective (OLDboi)

Що показали на Summer of Gaming (День Третій)

Total War: Troy

Що показали на Summer of Gaming (День Другий)

XIII

Що показали на Summer of Gaming (День Перший)

wasteland 3

На Summer of Gaming покажуть Cyberpunk 2077

cyberpunk 2077

IGN презентували свою заміну скасованого E3

Electronic Arts звільняє 40 тестувальників Apex Legends

apex legends

Наступного тижня анонсують Kingdom Come: Deliverance 2

kingdom come 2