SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

Компанія Wargaming та World of Tanks Console в рамках партнерства з WWE оголосили про вихід оновлення 5.0, з яким в грі стартував сезон SummerSlam. Подія почалася сьогодні й триватиме до 21 вересня. На 20-мільйонну аудиторію гри World of Tanks на PlayStation і Xbox очікують сюрпризи: унікальні танки в стилістиці WWE, новий Ангар і зірки WWE в ролі командирів екіпажу. Також стала доступна кросплатформова гра.

П’ять легендарних танків

Гравці зможуть взяти під своє командування п’ять унікальних танків. Стиль машин відповідає образам суперзірок WWE (Трунар, Беккі Лінч) і учасників Зали Слави WWE (Андре Гігант, Сержант Слотер і «Крижана Глиба» Стів Остін).

Ангар в стилі WWE

На всіх гравців чекає оновлений Ангар в дусі WWE. У кожного колекційного танка є спеціальне відео за участю зірок WWE, а ще ці преміум машини отримають унікальне оформлення. Крім того, в Магазині з’являться набори контейнерів з екіпажем. Перший набір включає п’ять згаданих вище суперзірок. У серпні до них приєднаються Роман Рейнс, «Мачо» Ренді Севедж, Родді Пайпер, Рік Флер і Шон Майклз.

Кросплатформові бої

З версією 5.0 у користувачів PlayStation 4 і Xbox One з’являється можливість битися разом, що істотно розширить базу гравців і скоротить час очікування бою для всіх рівнів техніки.

Крім того, у гру повернеться режим «Поле бою», популярний серед шанувальників жанру RTS.

Оновлення 5.0 і запуск сезону SummerSlam – головне досягнення нашої команди в Чикаго за останні пару років. Завдяки партнерству з федерацією WWE ми не тільки отримали неймовірний досвід, а й змогли подарувати гравцям фантастичний контент. Сподіваюся, в майбутньому таких оновлень буде більше! – каже Ті-Джей Вагнер, виконавчий продюсер студії Wargaming Chicago-Baltimore. – Крім того, у версії 5.0 ми спробували реалізувати якомога більше запитів і побажань нашого ігрової спільноти, таких як Кросплатформні бої та суттєве скорочення часу очікування команд.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

Friday the 13th: Killer Puzzle незабаром приберуть з крамниць через завершення ліцензії

Friday the 13th: killer puzzle

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

Tower of Fantasy ?? Головні фічі гри та де шукати українське комьюніті (Game Story)

tower of fantasy

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn