SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

Компанія Wargaming та World of Tanks Console в рамках партнерства з WWE оголосили про вихід оновлення 5.0, з яким в грі стартував сезон SummerSlam. Подія почалася сьогодні й триватиме до 21 вересня. На 20-мільйонну аудиторію гри World of Tanks на PlayStation і Xbox очікують сюрпризи: унікальні танки в стилістиці WWE, новий Ангар і зірки WWE в ролі командирів екіпажу. Також стала доступна кросплатформова гра.

П’ять легендарних танків

Гравці зможуть взяти під своє командування п’ять унікальних танків. Стиль машин відповідає образам суперзірок WWE (Трунар, Беккі Лінч) і учасників Зали Слави WWE (Андре Гігант, Сержант Слотер і «Крижана Глиба» Стів Остін).

Ангар в стилі WWE

На всіх гравців чекає оновлений Ангар в дусі WWE. У кожного колекційного танка є спеціальне відео за участю зірок WWE, а ще ці преміум машини отримають унікальне оформлення. Крім того, в Магазині з’являться набори контейнерів з екіпажем. Перший набір включає п’ять згаданих вище суперзірок. У серпні до них приєднаються Роман Рейнс, «Мачо» Ренді Севедж, Родді Пайпер, Рік Флер і Шон Майклз.

Кросплатформові бої

З версією 5.0 у користувачів PlayStation 4 і Xbox One з’являється можливість битися разом, що істотно розширить базу гравців і скоротить час очікування бою для всіх рівнів техніки.

Крім того, у гру повернеться режим «Поле бою», популярний серед шанувальників жанру RTS.

Оновлення 5.0 і запуск сезону SummerSlam – головне досягнення нашої команди в Чикаго за останні пару років. Завдяки партнерству з федерацією WWE ми не тільки отримали неймовірний досвід, а й змогли подарувати гравцям фантастичний контент. Сподіваюся, в майбутньому таких оновлень буде більше! – каже Ті-Джей Вагнер, виконавчий продюсер студії Wargaming Chicago-Baltimore. – Крім того, у версії 5.0 ми спробували реалізувати якомога більше запитів і побажань нашого ігрової спільноти, таких як Кросплатформні бої та суттєве скорочення часу очікування команд.

Читайте також

Корпус Aerocool CS-107 формату Mini Tower для ваших маленьких ПК

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Acer поповнює асортимент моніторів новими моделями для ігор та творчої роботи

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Поринь у гру з новими моніторами від Acer