SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

Компанія Wargaming та World of Tanks Console в рамках партнерства з WWE оголосили про вихід оновлення 5.0, з яким в грі стартував сезон SummerSlam. Подія почалася сьогодні й триватиме до 21 вересня. На 20-мільйонну аудиторію гри World of Tanks на PlayStation і Xbox очікують сюрпризи: унікальні танки в стилістиці WWE, новий Ангар і зірки WWE в ролі командирів екіпажу. Також стала доступна кросплатформова гра.

П’ять легендарних танків

Гравці зможуть взяти під своє командування п’ять унікальних танків. Стиль машин відповідає образам суперзірок WWE (Трунар, Беккі Лінч) і учасників Зали Слави WWE (Андре Гігант, Сержант Слотер і «Крижана Глиба» Стів Остін).

Ангар в стилі WWE

На всіх гравців чекає оновлений Ангар в дусі WWE. У кожного колекційного танка є спеціальне відео за участю зірок WWE, а ще ці преміум машини отримають унікальне оформлення. Крім того, в Магазині з’являться набори контейнерів з екіпажем. Перший набір включає п’ять згаданих вище суперзірок. У серпні до них приєднаються Роман Рейнс, «Мачо» Ренді Севедж, Родді Пайпер, Рік Флер і Шон Майклз.

Кросплатформові бої

З версією 5.0 у користувачів PlayStation 4 і Xbox One з’являється можливість битися разом, що істотно розширить базу гравців і скоротить час очікування бою для всіх рівнів техніки.

Крім того, у гру повернеться режим «Поле бою», популярний серед шанувальників жанру RTS.

Оновлення 5.0 і запуск сезону SummerSlam – головне досягнення нашої команди в Чикаго за останні пару років. Завдяки партнерству з федерацією WWE ми не тільки отримали неймовірний досвід, а й змогли подарувати гравцям фантастичний контент. Сподіваюся, в майбутньому таких оновлень буде більше! – каже Ті-Джей Вагнер, виконавчий продюсер студії Wargaming Chicago-Baltimore. – Крім того, у версії 5.0 ми спробували реалізувати якомога більше запитів і побажань нашого ігрової спільноти, таких як Кросплатформні бої та суттєве скорочення часу очікування команд.

Читайте також

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

Xzibit прокачає вам тачку у Call of Duty: Modern Warfare

Logitech G анонсувала випуск клавіатури G915 TKL

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

Час релізу Valorant наближається

Станьте ковбоєм у новому DLC до Borderlands 3

Оновлений ноутбук-трансформер Acer Spin 3 став доступний в Україні

Популярне