Sumo Digital придбала одну зі студій CCP Games

Sumo Digital придбала підрозділ CCP Games, що базувався в Ньюкаслі та відомий своїм VR шутером у всесвіті EVE Online. Ця гра, EVE: Valkyrie, минулого року потрапила в десятку найпопулярніших VR ігор у сервісі Playstation Store. Сума угоди не повідомляється, але слід зазначити, що це вже четверта студія придбана Sumo Digital. Також згадки вартує той факт, що даний підрозділ очолює Оуен О’Браян, людина що у свій час керувала розробкою першого Mirror’s Edge.

Sumo Digital — незалежний британський розробник ігор, який допомагав під час розробки Hitman та Snake Pass і зараз працює над номерним продовженням Dead Island та Crackdown 3, що вийде ексклюзивно для Xbox One. Керівник студії вважає, що дана угода — це чудова можливість долучити до роботи досвідчену та спрацьовану команду розробників.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Викуп ігрової індустрії триває: Tencent придбали Sumo Group

Crackdown 3

EVE Online потрапила до Книги Рекордів Гіннеса. Двічі

EVE Online

Срібло, але не більше. Огляд Team Sonic Racing

Team Sonic Racing

Розробкою Dead Island 2 займуться британці з Sumo Digital

EVE: Valkyrie ввійде в комплект Oculus Rift

EVE Online – трейлер розширення Rhea

«Аль Мор» проведе лекцію «Боги вікінгів – правда яку спотворив Marvel» у рамках «Ігромандрів»

p.ua.yggdrasil

Цікавинки, які ви могли пропустити в сюжетному трейлері Star Wars Outlaws