Сумо, школа, збір сміття і… акціонери — які міні-ігри чекають нас у Yakuza 7

Міні-ігри в серії Yakuza — це окремий вид мистецтва. З одного боку, вони шалено контрастують із максимально серйозною кримінальною драмою, з іншого — неабияк її доповнюють, бо як не крути, а розваги чи якесь продуктивне дозвілля єтеж частиною нашого життя. І що більше всілякої хріноти стається з нами щодня, тим більшої цінності набувають такі змоги потішити себе й відвести душу.

Yakuza: Like a Dragon у цьому плані залишиться вірною традиціям серії. У свіжому трейлері розробники представили нам лише невеличку частку з доступних побічних розваг гри. Ічібан Касуґа у вільний час зможе робити ставки на битви сумоїстів,  поліпштувати свої навички розмахування биткою на бейсбольному майданчику, наганяти шкільну програму. збирати сміття для вторинної переробки, грати в нову суперпопулярну мобільну карткову гру та багато нішого.

Ясна річ, буде й управлінська міні-гра. Причому цього разу не просто розвиватимемо власний бізнес (кондитерську компанію, якщо точніше) та воюватимемо з конкурентами, а й проводитимемо регулярні зустрічі з акціонерами, де будемо завойовувати їхню довіру, виправдовуватися за помилки… і просити ще більше грошей :)

Ну і так, без караоке Yakuza — не Yakuza. Оскільки гра цього разу матиме повний англійський дубляж, то й пісні також будуть переозвучені. Але якою би мовою ви не грали, все одно після релізу виділіть кілька хвилин, щоби послухати Bakamitai в оригіналі, хай навіть у виконанні Ічібана, а не Казуми.

Читайте також

Вихідці з Netflix екранізують Kingdom Come: Deliverance

SEGA екранізує Yakuza

Yakuza

Yakuza: Like a Dragon вийде в листопаді

ПК-версія Yakuza: Like a Dragon вийде одночасно з консольною?

Yakuza: Like a Dragon

У Steam розпочався черговий розпродаж

Порадник ґеймера: Січень 2020

Yakuza: Like a Dragon

Sega захоплює західний світ із колекцією перевидань Yakuza

Yakuza Remastered Collection

Адвокат Якудзи. Огляд Judgment

Judgment

Популярне