Сумо, школа, збір сміття і… акціонери — які міні-ігри чекають нас у Yakuza 7

Міні-ігри в серії Yakuza — це окремий вид мистецтва. З одного боку, вони шалено контрастують із максимально серйозною кримінальною драмою, з іншого — неабияк її доповнюють, бо як не крути, а розваги чи якесь продуктивне дозвілля єтеж частиною нашого життя. І що більше всілякої хріноти стається з нами щодня, тим більшої цінності набувають такі змоги потішити себе й відвести душу.

Yakuza: Like a Dragon у цьому плані залишиться вірною традиціям серії. У свіжому трейлері розробники представили нам лише невеличку частку з доступних побічних розваг гри. Ічібан Касуґа у вільний час зможе робити ставки на битви сумоїстів,  поліпштувати свої навички розмахування биткою на бейсбольному майданчику, наганяти шкільну програму. збирати сміття для вторинної переробки, грати в нову суперпопулярну мобільну карткову гру та багато нішого.

Ясна річ, буде й управлінська міні-гра. Причому цього разу не просто розвиватимемо власний бізнес (кондитерську компанію, якщо точніше) та воюватимемо з конкурентами, а й проводитимемо регулярні зустрічі з акціонерами, де будемо завойовувати їхню довіру, виправдовуватися за помилки… і просити ще більше грошей :)

Ну і так, без караоке Yakuza — не Yakuza. Оскільки гра цього разу матиме повний англійський дубляж, то й пісні також будуть переозвучені. Але якою би мовою ви не грали, все одно після релізу виділіть кілька хвилин, щоби послухати Bakamitai в оригіналі, хай навіть у виконанні Ічібана, а не Казуми.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Yakuza: Like a Dragon, Hi-Fi RUSH, King Of The Castle та інші. Нова щомісячна пропозиція від Humble Bundle для власників підписки

p.ua.humble choise main

Ubisoft продовжує звільняти працівників, щоб не відставати від ринку

star wars outlaws

Творці Company of Heroes стали незалежними завдяки внеску приватного інвестора

company of heroes

SEGA відмовляється від купи власних рушіїв на користь Unreal Engine

sonic

У SEGA проблеми з продажами ігор за рамками серій Like A Dragon та Persona

persona 3 reload

Випробуйте себе у ролі Сефірота у демо-версії Final Fantasy VII Rebirth!

ff7 rebith cat sith

Like a Dragon: Infinite Wealth — корисні поради для проходження

infinite wealth

«Найкраща гра від цієї студії» — перші оцінки Like a Dragon: Infinite Wealth

like a dragon infinite wealth dondoko island dolphin