Сумо, школа, збір сміття і… акціонери — які міні-ігри чекають нас у Yakuza 7

Міні-ігри в серії Yakuza — це окремий вид мистецтва. З одного боку, вони шалено контрастують із максимально серйозною кримінальною драмою, з іншого — неабияк її доповнюють, бо як не крути, а розваги чи якесь продуктивне дозвілля єтеж частиною нашого життя. І що більше всілякої хріноти стається з нами щодня, тим більшої цінності набувають такі змоги потішити себе й відвести душу.

Yakuza: Like a Dragon у цьому плані залишиться вірною традиціям серії. У свіжому трейлері розробники представили нам лише невеличку частку з доступних побічних розваг гри. Ічібан Касуґа у вільний час зможе робити ставки на битви сумоїстів,  поліпштувати свої навички розмахування биткою на бейсбольному майданчику, наганяти шкільну програму. збирати сміття для вторинної переробки, грати в нову суперпопулярну мобільну карткову гру та багато нішого.

Ясна річ, буде й управлінська міні-гра. Причому цього разу не просто розвиватимемо власний бізнес (кондитерську компанію, якщо точніше) та воюватимемо з конкурентами, а й проводитимемо регулярні зустрічі з акціонерами, де будемо завойовувати їхню довіру, виправдовуватися за помилки… і просити ще більше грошей :)

Ну і так, без караоке Yakuza — не Yakuza. Оскільки гра цього разу матиме повний англійський дубляж, то й пісні також будуть переозвучені. Але якою би мовою ви не грали, все одно після релізу виділіть кілька хвилин, щоби послухати Bakamitai в оригіналі, хай навіть у виконанні Ічібана, а не Казуми.

Читайте також

«Ічі — це буквально Луффі»: Голова розробки Like a Dragon 7 розповів про вплив One Piece на гру

Більшість аудиторії Yakuza — західні гравці: Головне з інтерв’ю розробників Like a Dragon (Yakuza) на TGS 2022

Yakuza

Уся серія Yakuza стане частиною PlayStation Plus

У Rainbow Six Siege зʼявився бандл по Yakuza

Rainbow Six Siege Yakuza

SEGA планує зміцнювати власні франшизи: Чекаємо релізу ремастерів, ремейків та спін-офів цьогоріч

Sonic

Пішла епоха: SEGA закриває свої аркадні зали після 50 років на ринку

200806 akihabara sega

Творець серії Yakuza заснував власну студію

yakuza

Продовження Yakuza: Like a Dragon вийде наступного року

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: