Супергерой 90-х: класичний Флеш повертається на екрани

Кросовер телеканалу The CW і DC Television “Криза на Нескінченних землях” здійняв чимало галасу. Спочатку декілька камео підтвердили, що до того ж мультивсесвіту входять “Бетмен” 1966-го і “Бетмен” 1989-го років (навіть із сіквелами Джоеля Шумахера). Потім до багаття завітали Люцифер з однойменного серіалу за коміксами Ніла Ґеймана і Флеш, Езра Міллер, з повнометражних фільмів. Врешті-решт, навіть серіал “Болотяна істота”, закритий у 2019 році ще до прем’єри, отримав шанси на появу — тепер це створіння живе на Землі-19.

Чия ж поява не стала особливим сюрпризом, то це Флеша з однойменного серіалу 1990-го року. Хоч шоу протрималося лише один сезон, воно досі має вірних шанувальників. У тому числі й серед шоуранерів так званого Ерроуверсу (Arrowverse). Додайте до цього той факт, що актор Джон Уеслі Шипп регулярно грає для The CW одразу декілька ролей і нікого не здивувало, що супергерой зразка 1990-го року з’явився ще у попередньому кросовері, де його всесвіт було розтрощено хвилею антиматерії.

Навіть після того як Флеш 90-х мужньо й трагічно пожертвував життям, щоб відстрочити кінець світу, з’являтись на екранах знову він не перестане. Як повідомив виконавець ролі у інтерв’ю подкасту Comic Book Central, канал вже отримав у нього дозвіл на використання як тих сцен, які ми бачили, так і вирізаних з “Чорної блискавки”. Серіал за коміксами DC спочатку не чіпали, але потім однойменний герой засвітився у кросовері, а тепер всесвіти  взагалі об’єднуються. Не виключено, що поява Флеша буде поважним жестом щодо 30-річчя серіалу, напрацювання з якого були використані у “Стрілі”.

Слід додати, що Езра Міллер, сольний фільм якого у якості того ж таки супергероя затримується, лобіював свою появу у кросовері разом із Warner Bros., які все ще шукають нового режисера для фільму.

Читайте також

DC представили нового супергероя — українця, який пережив Чорнобиль

elpesohero

Проклятий фільм: Warner Bros. Discovery на роздоріжжі щодо “Флеша”

Ґрант Ґастін

Хто всі ці люди: кого показали в трейлері “Чорного Адама”

Black Adam

Чорний Адам товкмачить злочинців у першому трейлері власного фільму

Чорний Адам

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

Arrowverse згортають?.. Чи виживе серіальний всесвіт за коміксами DC на The CW

Arrowverse

Бетмен став новим членом «Месників»

Nighthawk

Герої Marvel отримають власну MMO… від творців DC Universe Online

marvel mmo

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: