Супергерой 90-х: класичний Флеш повертається на екрани

Кросовер телеканалу The CW і DC Television “Криза на Нескінченних землях” здійняв чимало галасу. Спочатку декілька камео підтвердили, що до того ж мультивсесвіту входять “Бетмен” 1966-го і “Бетмен” 1989-го років (навіть із сіквелами Джоеля Шумахера). Потім до багаття завітали Люцифер з однойменного серіалу за коміксами Ніла Ґеймана і Флеш, Езра Міллер, з повнометражних фільмів. Врешті-решт, навіть серіал “Болотяна істота”, закритий у 2019 році ще до прем’єри, отримав шанси на появу — тепер це створіння живе на Землі-19.

Чия ж поява не стала особливим сюрпризом, то це Флеша з однойменного серіалу 1990-го року. Хоч шоу протрималося лише один сезон, воно досі має вірних шанувальників. У тому числі й серед шоуранерів так званого Ерроуверсу (Arrowverse). Додайте до цього той факт, що актор Джон Уеслі Шипп регулярно грає для The CW одразу декілька ролей і нікого не здивувало, що супергерой зразка 1990-го року з’явився ще у попередньому кросовері, де його всесвіт було розтрощено хвилею антиматерії.

Навіть після того як Флеш 90-х мужньо й трагічно пожертвував життям, щоб відстрочити кінець світу, з’являтись на екранах знову він не перестане. Як повідомив виконавець ролі у інтерв’ю подкасту Comic Book Central, канал вже отримав у нього дозвіл на використання як тих сцен, які ми бачили, так і вирізаних з “Чорної блискавки”. Серіал за коміксами DC спочатку не чіпали, але потім однойменний герой засвітився у кросовері, а тепер всесвіти  взагалі об’єднуються. Не виключено, що поява Флеша буде поважним жестом щодо 30-річчя серіалу, напрацювання з якого були використані у “Стрілі”.

Слід додати, що Езра Міллер, сольний фільм якого у якості того ж таки супергероя затримується, лобіював свою появу у кросовері разом із Warner Bros., які все ще шукають нового режисера для фільму.

Читайте також

Бетменів забагато не буває: у серпні пройде віртуальний фестиваль DC FanDome

Супергерої DC: гучні звільнення, розірвані контракти й кастингові чутки

Ральф Дібні

Супергерої DC на карантині: Бетвумен міняє виконавицю головної ролі і… повернення Болотяної істоти?

Роберт Дауні-молодший працює над екранізацією коміксу «Sweet Tooth» для Netflix

Sweet Tooth

Огляд коміксу «Чорна Пантера. Книга 1. Народ у нас під ногами»

Чорна Пантера

Любителька крайнощів — Огляд коміксу «Гарлін»

Гарлін

Біда на біді: Кіновсесвіт DC продовжує втрачати акторів?

Flash

Сольний фільм Флеша Езри Міллера майже дібрався до зйомок, але карантин

Популярне