Supernova. Чергова БаМБА?

WALL_0001[1]

Судячи зі сучасних трендів, розробники комп’ютерних ігор узялись за дійсно непосильну справу, а саме: створити по одній MOBA у кожному всесвіті, сетинґу та ігровій серії. Так, Primal Game Studio, заручившись славним іменем видавця Namco Bandai анонсували свій перший проект — Supernova. Анонс підтримали кінематографічним трейлером, опис якого доволі достовірно зробили користувачі Youtube.

asdasd

[youtube id=”speLJ4UeVbg”]

Вже відомо те, що події гри будуть відбуватись у космічних лаштунках майбутнього, планети якого заселені людьми та прибульцями з усіх куточків галактики, які черпають свої сили з симбіозів власних можливостей та технічних досягнень. Найкращі солдати чи найманці отримують звання Командора і персональну бойову консервну банку, та квиток на нескінченні бої Супернови.

Від інших аналогів жанру гру відрізнятиме повний тактичний контроль юнітів на лініях, розумне керування технологіями та будуванням власних споруд на мапі заради досягнення перемоги. Звучить добре, та, не ново (серія Savage). Велика кількість екзотичних Командорів, і всі інші переваги та недоліки MOBA-жанру додаються.

Гра з’явиться 23 липня 2016 року, та записатись до лав бета-тестерів можливо вже на офіційному сайті гри.

Читайте також

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

HyperX анонсує серію ґеймерських трансляцій — HyperX Showdown

Отримайте ігри BANDAI NAMCO всього за $1 у новому наборі від Humble Bundle

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

HyperX Cloud Stinger Core Wireless 7.1 — почути все!

HyperX x Ducky One 2 Mini — маленька, але крута клавіатура

Забирайте Pac-Man Championship Edition 2 безкоштовно

Tekken 7 продалася накладом у понад 5 000 000

Популярне