Survarium: вихід оновлення 0.25а

Студія Vostok Games повідомляє про вихід оновлення 0.25а для постапокаліптичного онлайн-шутера Survarium. Оновлення містить: появу кланів у грі, можливість модифікації предметів, систему ближнього бою, нову зброю і спорядження, оновлення ігрових мап, зміну інтерфейсу, а також загальне поліпшення стабільності гри.

Введення кланів

Одне з найбільших змін наразі. Для створення клану вам потрібно заручитися підтримкою інших гравців і внести платню за створення в розмірі 250 000 срібних рублів. Після цього за кланом закріплюється унікальне ім’я і абревіатура, яка автоматично відображається поруч з ім’ям гравця. Кількість гравців у клані обмежено і залежить від його рівня. Рівень клану зростає автоматично, мірою того, як кланові гравці отримують досвід під час гри. Крім цього став доступний спеціальний режим бою „клан на клан“. Команди в такому бою повинні повністю складатися з гравців одного клану, а підбір противника здійснюється за рейтингом вашого збіговиська.

3

Удосконалення спорядження

В оновленні 0.25а додані два нові способи вдосконалити своє спорядження. Ви можете поліпшити будь-який предмет спорядження, використавши інший, такий самий предмет, в якості донора. У разі успіху, отримаєте предмет з однією додатковою властивістю. Таким чином, можна покращувати предмети до максимального рівня, який відповідає трьом додатковим властивостям. Іншим способом апґрейду є можливість змінити небажану властивість на іншу. З кожною спробою заміни вам буде запропоновано на вибір три нові варіанти. Розробники розраховують, що ці два нововведення дадуть гравцям більше контролю в поліпшенні свого екіпірування, а також дадуть можливість альтернативного використання декількох однакових предметів.

2

Ближній бій

Найпомітнішою зміною в ігровій механіці є можливість вдарити супротивника зброєю у ближньому бою. У чинній реалізації така атака, в більшості випадків, — смертельна і не залежить від використовуваної зброї. В майбутньому планується розвиток цієї механіки, наприклад удар зброєю по важкоброньованих противниках викликатиме дезорієнтацію замість миттєвої смерті. З іншого боку, встановлення певних апґрейдів на зброю, наприклад багнета, дозволить завдавати підвищену шкоду в ближньому бою.

1

Оновлення локації „Мамаїв Курган“

Крім створення нових мап, також важливо виправляти критичні помилки в старих локаціях. У версії 0.25а розробники зосередилися на покращенні мапи „Мамаїв Курган“. Окрім безлічі виправлень, спрямованих на оптимізацію місцини, змінили топологію рівня. Так, кислотна аномалія, яка в попередній версії в основному ігнорувалася гравцями, перенесена ближче до центру мапи і тепер є ключовою точкою, що дозволяє контролювати кілька важливих проходів.

Нагадуємо, що бета-версія Survarium доступна безкоштовно для всіх зацікавлених на офіційному сайті.

Читайте також

Українські інді ігри існують (Падон)

Розробники з Vostok Games працюватимуть удома

Survarium

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв’ю з Олегом Яворським

Fear the Wolves і не тільки. Vostok Games / Інтерв'ю з Олегом Яворським (Games Gathering 2018)

Fear the Wolves страждає від браку гравців, не допомогло навіть зниження ціни

Fear the Wolves

Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

Vostok Games розробляють гру в жанрі королівська битва

Fear the Wolves

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Популярне