Survarium — змішані відгуки у Steam

Yx4gV2Ppg-w

Нещодавно вітчизняна Survarium з’явилася в цифровій крамниці Steam, що одразу вплинуло на популярність цього багатокористувацького шутера. Кількість гравців онлайн різко збільшилась і перевалила за позначку 5000 та продовжує зростати. Для гри, яка тільки-но почала реалізовувати заплановані ідеї, це багато.

B7nEJ0kihRk

Окрім зручного запуску, гра отримала не тільки колекційні картки та значок у дистрибутиві. А також можливість залишити відгук та повноцінну рецензію, що стало повчальним для розробників з Vostok Games. Тільки половина відгуків про гру — позитивні. Здебільшого гравці скаржаться на оптимізацію, яка вочевидь була ще не готовою до таких випробувань. Адже скільки існує комплектацій заліза — стільки й потрібно налаштувань для комфортної гри. Звісно, це сигнал для розробників, які повинні більше уваги приділити цій проблемі. Тож невдовзі можна очікувати чергове оновлення.

рец

Та все ж вважаємо, що гра заслужила більше схвальних відгуків. Хоча б за те, що вони не покинули фанатів Сталкера і створили новий світ, де можна спілкуватись за вогнищем і вистояти бій пліч-о-пліч з побратимом. Підтримати гру та розробників можна за цим посиланням.

OZPV6Pspz5o

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Серія Kingdom Hearts нарешті з’явиться в Steam

kingdom hearts

Стратегія Songs of Conquest вийшла з дочасного доступу

p.ua.songs of conquest

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth