Survarium — змішані відгуки у Steam

Yx4gV2Ppg-w

Нещодавно вітчизняна Survarium з’явилася в цифровій крамниці Steam, що одразу вплинуло на популярність цього багатокористувацького шутера. Кількість гравців онлайн різко збільшилась і перевалила за позначку 5000 та продовжує зростати. Для гри, яка тільки-но почала реалізовувати заплановані ідеї, це багато.

B7nEJ0kihRk

Окрім зручного запуску, гра отримала не тільки колекційні картки та значок у дистрибутиві. А також можливість залишити відгук та повноцінну рецензію, що стало повчальним для розробників з Vostok Games. Тільки половина відгуків про гру — позитивні. Здебільшого гравці скаржаться на оптимізацію, яка вочевидь була ще не готовою до таких випробувань. Адже скільки існує комплектацій заліза — стільки й потрібно налаштувань для комфортної гри. Звісно, це сигнал для розробників, які повинні більше уваги приділити цій проблемі. Тож невдовзі можна очікувати чергове оновлення.

рец

Та все ж вважаємо, що гра заслужила більше схвальних відгуків. Хоча б за те, що вони не покинули фанатів Сталкера і створили новий світ, де можна спілкуватись за вогнищем і вистояти бій пліч-о-пліч з побратимом. Підтримати гру та розробників можна за цим посиланням.

OZPV6Pspz5o

Читайте також

Усі ігри компанії Insel Games видалені зі Steam за порушення умов угоди

Banhammer

Vostok Games розробляють гру в жанрі королівська битва

Fear the Wolves

Розпродаж Місячного нового року завітає до Steam менш ніж за місяць

STS UA — звіт за 2017

Оголошено переможців голосування «Нагороди Steam 2017»

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Що взяти на розпродажі Steam за 100 гривень?

Valve припиняє підтримку Bitcoin у Steam

Bicoin

Популярне