Survarium — змішані відгуки у Steam

Yx4gV2Ppg-w

Нещодавно вітчизняна Survarium з’явилася в цифровій крамниці Steam, що одразу вплинуло на популярність цього багатокористувацького шутера. Кількість гравців онлайн різко збільшилась і перевалила за позначку 5000 та продовжує зростати. Для гри, яка тільки-но почала реалізовувати заплановані ідеї, це багато.

B7nEJ0kihRk

Окрім зручного запуску, гра отримала не тільки колекційні картки та значок у дистрибутиві. А також можливість залишити відгук та повноцінну рецензію, що стало повчальним для розробників з Vostok Games. Тільки половина відгуків про гру — позитивні. Здебільшого гравці скаржаться на оптимізацію, яка вочевидь була ще не готовою до таких випробувань. Адже скільки існує комплектацій заліза — стільки й потрібно налаштувань для комфортної гри. Звісно, це сигнал для розробників, які повинні більше уваги приділити цій проблемі. Тож невдовзі можна очікувати чергове оновлення.

рец

Та все ж вважаємо, що гра заслужила більше схвальних відгуків. Хоча б за те, що вони не покинули фанатів Сталкера і створили новий світ, де можна спілкуватись за вогнищем і вистояти бій пліч-о-пліч з побратимом. Підтримати гру та розробників можна за цим посиланням.

OZPV6Pspz5o

Читайте також

Українські інді ігри існують (Падон)

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Що варто придбати на розпродажі з нагоди DC FanDome у Steam?

Batman

Підписка EA Play стане доступною в Steam 31 серпня

Control з’явиться в Steam 27 серпня

Фестиваль демоверсій повернеться до Steam у жовтні

Steam

У Steam з’явилася сторінка підписки EA Access

Що придбати на розпродажі від Bethesda в Steam?

Doom Eternal

Популярне