Survarium — змішані відгуки у Steam

Yx4gV2Ppg-w

Нещодавно вітчизняна Survarium з’явилася в цифровій крамниці Steam, що одразу вплинуло на популярність цього багатокористувацького шутера. Кількість гравців онлайн різко збільшилась і перевалила за позначку 5000 та продовжує зростати. Для гри, яка тільки-но почала реалізовувати заплановані ідеї, це багато.

B7nEJ0kihRk

Окрім зручного запуску, гра отримала не тільки колекційні картки та значок у дистрибутиві. А також можливість залишити відгук та повноцінну рецензію, що стало повчальним для розробників з Vostok Games. Тільки половина відгуків про гру — позитивні. Здебільшого гравці скаржаться на оптимізацію, яка вочевидь була ще не готовою до таких випробувань. Адже скільки існує комплектацій заліза — стільки й потрібно налаштувань для комфортної гри. Звісно, це сигнал для розробників, які повинні більше уваги приділити цій проблемі. Тож невдовзі можна очікувати чергове оновлення.

рец

Та все ж вважаємо, що гра заслужила більше схвальних відгуків. Хоча б за те, що вони не покинули фанатів Сталкера і створили новий світ, де можна спілкуватись за вогнищем і вистояти бій пліч-о-пліч з побратимом. Підтримати гру та розробників можна за цим посиланням.

OZPV6Pspz5o

Читайте також

Vostok Games знову взялася за своє — Fear the Wolves відклали до кінця літа

Fear the Wolves вийде у дочасний доступ Steam 18 липня

Shenmue 1-2 вийдуть на ПК у серпні. Чим ще потішать нас ці перевидання?

Valve працює над створенням точніших інструментів, ніж SteamSpy

Як вам оновлений чат Steam?

Похмурий point’n’click від українського розробника готується до релізу

Repentant

Valve випустить мобільний додаток, аналог Steam Link

Стала відомою дата початку літнього розпродажу Steam

Популярне