Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

Учора GSC Game World випустила оновлення «Козаків 3», яке впровадило абсолютно нову рангову систему, рейтингові матчі та сезони.

Перший рейтинговий сезон почався відразу після виходу оновлення, а закінчиться він за два місяці. Кінець сезону ознаменується винагородженням усіх гравців, що матимуть на той час титул Імператора. Щоби змагання було чесним, перед упровадженням нової системи розрахунку рейтингу та отримання звань розробники встановили всім гравцям нульовий рейтинг. GSC Game World зберегла й старі дані, аби винагородити сотню найкращих на момент виходу оновлення гравців.

Для просування вгору рейтинговою таблицею ви мусите перемагати у рейтингових матчах. Взяти участь у них можна через «Пошук гри» або спеціально створену кімнату, куди можна запросити своїх друзів для гри на одному боці. Зазвичай грають дві команди по три людини, але при низькій кількості гравців у мережі гра набиратиме в команди по два гравці або влаштує двобій. Звісно ж, вас ніхто не змусить ризикувати своїм рейтингом, тому режим звичайної гри також залишиться.

Крім того, свіжа латка містить багато виправлень і змін балансу. Переглянути всі зміни докладно можна на сторінці гри у Facebook.

Мають місце й неприємні новини: вихід версій гри для GNU/Linux і macOS відтерміновано, але розробники обіцяють, що з 29 березня прихильники різних ОС зможуть грати одне з одним.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

[ОНОВЛЕНО] Ремастери трилогії S.T.A.L.K.E.R. уже доступні на консолях

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy

S.T.A.L.K.E.R. 2 отримав остаточну дату релізу. Гру перенесли на вересень

stalker 2

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер! І стала найочікуванішою грою на PC Gaming Show

S.T.A.L.K.E.R. 2

S.T.A.L.K.E.R. 2 матиме кампанію на 40 годин і 4 кінцівки — Нові подробиці від GSC Game World

Чи була Stalker: Call of Pripyat кращою частиною серії Сталкер – огляд гри (Таємна кімната)

ФЕНОМЕН Сталкер Поклик Прип'яті та майбутнє серії stalker

У празькому офісі GSC Game World сталася пожежа

stalker 2

Історія успіху культових Козаків від GSC (Аномальний Притулок)

Знімок екрана 2023 09 06 095836

Вийшов новий трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl