Свіже оновлення «Козаків 3» змінило систему рангів і додало рейтингові матчі

Учора GSC Game World випустила оновлення «Козаків 3», яке впровадило абсолютно нову рангову систему, рейтингові матчі та сезони.

Перший рейтинговий сезон почався відразу після виходу оновлення, а закінчиться він за два місяці. Кінець сезону ознаменується винагородженням усіх гравців, що матимуть на той час титул Імператора. Щоби змагання було чесним, перед упровадженням нової системи розрахунку рейтингу та отримання звань розробники встановили всім гравцям нульовий рейтинг. GSC Game World зберегла й старі дані, аби винагородити сотню найкращих на момент виходу оновлення гравців.

Для просування вгору рейтинговою таблицею ви мусите перемагати у рейтингових матчах. Взяти участь у них можна через «Пошук гри» або спеціально створену кімнату, куди можна запросити своїх друзів для гри на одному боці. Зазвичай грають дві команди по три людини, але при низькій кількості гравців у мережі гра набиратиме в команди по два гравці або влаштує двобій. Звісно ж, вас ніхто не змусить ризикувати своїм рейтингом, тому режим звичайної гри також залишиться.

Крім того, свіжа латка містить багато виправлень і змін балансу. Переглянути всі зміни докладно можна на сторінці гри у Facebook.

Мають місце й неприємні новини: вихід версій гри для GNU/Linux і macOS відтерміновано, але розробники обіцяють, що з 29 березня прихильники різних ОС зможуть грати одне з одним.

Читайте також

Песики + S.T.A.L.K.E.R. 2 = ♥

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вітають усіх з Гелловіном новим (ну майже) музичним відео

S.T.A.L.K.E.R. 2, Stalker 2

У S.T.A.L.K.E.R. 2 будуть локації з Call of Prypiat?

Розігруємо ключі Cossacks 1-3 та American Conquest

Трасування променів та підтримка 4K — подробиці S.T.A.L.K.E.R. 2 на Xbox Series X

Нові подробиці S.T.A.L.K.E.R.2. Все, що відомо про STALKER 2 (OLDboi)

У трейлері S.T.A.L.K.E.R. 2 знайшли уривок з поеми Тараса Шевченка

Вийшов перший трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2

stalker