Свіже відео “мультиплеєрної Resident Evil” шаленими темпами збирає дизлайки

Project Resistance продовжує засмучувати фанатів Resident Evil. Мультиплеєрне відгалуження серії анонсували на початку вересня, і перша реакція спільноти була доволі прохолодною — всі ж бо добре пам’ятають, що спроби зробити з Resident Evil мережеву гру нічим хорошим не закінчувались.

З метою виправити ситуацію, САРСОМ виклала у мережу 10-хвилинне відео, яке демонструє один повний матч у Project Resistance за участі 5 гравців. Четверо з них грають за уцілілих, мета яких доволі зрозуміла — відбиватись від зомбаків, розгадувати загадки та шукати предмети, які допоможуть вийти з локації. П’ятий гравець виконує роль Лиходія — він має зможу стежити за всією мапою, розставляє зомбі, пастки, та й загалом всіляко шкодить уцілілим. А на на певних етапах матчу він зможе власноруч керувати сильнішими зомбі та навіть Містером Х.

Втім, реакція виявилася здебільшого негативною — зараз відео має вдвічі більше дизлайків, ніж уподобайок.

Звісно, частково це можна списати на вередливість і токсичність спільноти. Та разом із тим демонстрація дійсно має ряд ознак, які всіляко псують перше враження від ґеймплею Project Resistance. По-перше, сумбурність. Ці локації добре би дивились у повнорозмірній Resident Evil, проте коли на маленькому клаптику тлумляться 3-4 гравці, а потім ще й зомбі набігають з різних сторін, стає і тісно, і складно орієнтуватися. Ну а по-друге, лиходій, який просто не затикається і вже через кілька хвилин не те що дратує, а банально руйнує атмосферу.

Звісно, Project Resistance ще тільки перебуває у розробці, тому все зазначене ще може неодноразово змінитись. Втім, закритий бета-тест на консолях розпочнеться 4 жовтня і там гравці зіткнуться саме з цією версією гри — за тиждень колосальних правок ніхто не внесе.

А от подальша доля гри уже залежатиме безпосередньо від результатів бета-тесту. САРСОМ зазначала, що гра недарма називається Project Resistance — це лише можливий прототип, і компанія готова не лише переробити, а й повністю скасувати проект, якщо він не сподобається гравцям.

 

Читайте також

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

Прийдешні Кіноадаптації Ігор (OLDboi)

Природа настільки очистилася, що Resident Evil отримали нормальні назви у Steam

resident evil 4

СТААААААААС! Огляд Resident Evil 3 (2020)

Resident Evil 3 Remake (2020)

Ретроспектива Resident Evil. Випуск 06: Resident Evil Remake (2002)

Resident Evil Remake (2002)

Отримайте ігри Capcom за $1 у новому наборі від Humble Bundle

Capcom розповіла подробиці та поділилася ігроладом ремейку Resident Evil 3

Опис серіалу за мотивами Resident Evil, який пізніше видалили з Netflix

resident evil

Популярне