Свіжі та не дуже чутки щодо цьогорічної Battlefield

На початку року EA повідомила спільноті, що восени слід очікувати на нову частину Battlefield і на цьому інформаційний потік себе вичерпав. Проте свіжа інформація надійшла від порталу GamesBeat і ось, що їм вдалося розвідати.

Основною інформацією стало те, що дії умовного Battlefield 2018 розгортатимуться в рамках Другої світової й поки що гра планується до виходу під назвою Battlefield V. Щодо останнього, то це не слід сприймати як остаточну інформацію, тому що Battlefield 1 теж довгий час перебував у розробці під такою назвою.

Самітній режим нового Battlefield повинен не сильно різнитися від того, що ми бачили востаннє. Нам покажуть театр бойових дій із точки зору різних дійових осіб, що перебуватимуть по різні боки барикад.

Також GameBeat стверджує, що DICE працюють над кооперативним режимом до Battlefield 2018. Щодо того як саме він виглядатиме, інформації немає. У новому Battlefield гравці зможуть пересуватися повзком на животі, найближчим аналогом журналісти з GamesBeat називаються Rainbow Six: Siege. Pay to Win — не буде, але залишаться лутбокси з косметичними елементами. Сподіватимемося, що DICE та EA добре засвоїли урок і гравці не зможуть отримати зі скриньки дивовижний непомітний камуфляж, якого іншим способом не отримаєш.

Читайте також

DICE скасувала запланований режим 5v5 для Battlefield V

Need for Speed Heat: трохи свіжих подробиць з Gamescom 2019 і демонстрація ігроладу

need for speed heat

Квест вартістю в $170 або як у Apex Legends сокири здобуваються

Apex Legends

Американський спортивний телеканал переніс трансляцію турніру з Apex Legends через нещодавні заворушення

Apex Legends

Дройдеки повернуться у Battlefront II з наступним великим оновленням

Star Wars: Battlefront II

Ґеймплей Star Wars Jedi: Fallen Order покажуть на EA Play 2019

Respawn показали Jedi Fallen Order

Epic Games викуплять права на Apex Legends у EA

Популярне