Свіжі та не дуже чутки щодо цьогорічної Battlefield

На початку року EA повідомила спільноті, що восени слід очікувати на нову частину Battlefield і на цьому інформаційний потік себе вичерпав. Проте свіжа інформація надійшла від порталу GamesBeat і ось, що їм вдалося розвідати.

Основною інформацією стало те, що дії умовного Battlefield 2018 розгортатимуться в рамках Другої світової й поки що гра планується до виходу під назвою Battlefield V. Щодо останнього, то це не слід сприймати як остаточну інформацію, тому що Battlefield 1 теж довгий час перебував у розробці під такою назвою.

Самітній режим нового Battlefield повинен не сильно різнитися від того, що ми бачили востаннє. Нам покажуть театр бойових дій із точки зору різних дійових осіб, що перебуватимуть по різні боки барикад.

Також GameBeat стверджує, що DICE працюють над кооперативним режимом до Battlefield 2018. Щодо того як саме він виглядатиме, інформації немає. У новому Battlefield гравці зможуть пересуватися повзком на животі, найближчим аналогом журналісти з GamesBeat називаються Rainbow Six: Siege. Pay to Win — не буде, але залишаться лутбокси з косметичними елементами. Сподіватимемося, що DICE та EA добре засвоїли урок і гравці не зможуть отримати зі скриньки дивовижний непомітний камуфляж, якого іншим способом не отримаєш.

Читайте також

Тепер у The Sims 4 можна стати екоактивістом

The Sims 4

Electronic Arts оновлять ігри для нових консолей… але є нюанси. Багато

Madden NFL 21

ТОП 5 ігор, які зараз можна придбати у Origin зі знижкою

Трилогія Mass Effect отримає HD-рeмаcтeр

Mass Effect

Нова Battlefield вийде наступного року. Версій на PS4 та XBO не буде

Battlefield

Star Wars Battlefront II припинить отримувати новий контент

Star Wars Battlefront II

Підтримку Battlefield V буде припинено. Фанати обурені

Electronic Arts скасувала аж 4 турніри зі своїх ігор

Популярне