web analytics

Святкові знижки наближаються

Новорічні свята вже на порозі: з крамниць віє запахом свіжих мандаринів, відусіль линуть різдвяні пісні, а старий кочегар з дитячого садочку придивляється собі нові щелепи, готуючись грати роль Святого Миколая.

Не забувають про Різдво та Новий рік і віртуальні крамниці. Так в магазині дядька Ґейба зимній розпродаж розпочнеться вже сьогодні о 20:00 за київським часом. Valve поки що мовчить: на цю мить відомо тільки, що розпродаж протриває до 6-го січня 2016 року, і ми отримаємо традиційно високі знижки (до 90% і навіть більше).

16b2516d66c06e5ca86f60496d8d007af1cdbee10c6183d3df6447f7ea28b1f3

Не відстає від своїх конкурентів і GOG: сумісно з Bethesda компанія оголосила знижки до 75% на весь каталог ігор американського видавця. Серед них є три перші гри серії Fallout, Wolfenstein 3D і Return to Castle Wolfenstein, The Ultimate DOOM, DOOM II і Final DOOM, а також Quake: The Offering, Quake II: Quad Damage та Quake III: Gold. Якщо вам цього мало, дослідіть стародавні сувої всесвіту The Elder Scrolls, зокрема таких його ігор, як Morrowind, Battlespire та Redguard. Купивши будь-яку гру з каталогу Bethesda, ви зможете забрати з собою безкоштовні The Elder Scrolls: Arena і The Elder Scrolls Chapter II: Daggerfall. А мультиплатформову двовимірну стрілянку Bio Menace можна звантажити задарма просто так. Розпродаж триватиме до 29 грудня, 06:59 за Києвом.

Компанія Ubisoft теж порадує нас різдвяними знижками. З 16 грудня по 3 січня Uplay пропонує щоденні знижки до 80%. Наприклад, Heroes of Might & Magic Franchise Pack коштує на 60% менше, ніж завжди. Купивши будь-яку гру, окрім передзамовлень, ви також отримаєте гарантований доступ до закритого бета-тестування гри Tom Clancy’s The Division.

І на останок залишається Origin від «електроніків» зі знижками до 66% на свої ігри, як наприклад The Sims 4 (66%), FIFA 16 (50%) та Dragon Age: Inquisition GotY Edition (50%). Терміни розпродажу не зазначено.

PlayUA слідкуватиме за розвитком подій та захищатиме вас від проґавлених знижок. Незабаром на сайті з’явиться путівник зі зимніх розпродажів, який допоможе вам не загубитися у вирі різноманітних пропозицій.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

FlatOut 1 і FlatOut 2 безкоштовно осучаснили й додали підтримку Steam Deck

flatout

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

У Steam зʼявився куратор, що маркує українські ігри, які продаються в Росії

steam

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Глобальні доповнення Space Age і оновлення 2.0 для Factorio вийдуть в жовтні

factorio space age

Заводобудівна Satisfactory покине дочасний доступ у вересні

satisfactory

У GOG можна безкоштовно забрати The First Templar — Special Edition

The First Templar

У Steam безкоштовно роздають 3 DLC для Forza Horizon 4

Forza Horizon 4