Святковий аукціон у Steam

Очевидно, зимовий розпродаж у Steam таки почнеться 18 грудня, а до того буде працювати Святковий аукціон. На цьому аукціоні розіграють 200 тисяч одиниць товару. Кожні 45 хвилин будуть виставляти на торги нові лоти, а кількість ігор досягне майже 2000. Також можна буде придбати спеціальні штуковини для свого святкового профілю (2014 Holiday Profile). Торги будуть проходити приблизно так: ви виставляєте свою максимальну ставку на лот, який вас зацікавив, а система автоматично „підтягує” вашу пропозицію, якщо її перебили до вказаного вами найбільшого значення, яке ви готові запропонувати за лот. Якщо ваша ставка виграла торги на аукціоні, то гра чи щось інше з’явиться у вашому інвентарі у вигляді дарунка, а різниця між вашою максимальною ставкою та реальною повернеться вам.

Валютою в цих торгах будуть такі собі кристали, які ви зможете отримати при переробці речей з інвентаря за допомогою спеціальної кнопочки. Ці кристали можна також використати для створення бустерів (упаковок із картками). А по завершенню акції кристали залишаться для продовження створення бустерів.

Для пояснення цього всього, турботливі люди з Valve і комікс намалювали:

comic_content_UA

Також Ґейбові ельфи обіцяють значок „Святкового аукціону 2014”. 1 рівень значка ви отримаєте за створення кристалу, 2 — коли зробите ставку, а 3 і останній — вигравши торги на аукціоні, тобто всього 200 тисяч людей отримають його.

Щоправда Valve вже зіткнулася із проблемами, а тому закрила Святковий аукціон. Очевидно недобросовісні користувачі скористалися баґом у системі та зайнялися дуплікацією кристалів (от скоти)… Таким чином сотні тисяч, а може й мільйони кристалів розповзлися по спільноті Steam, їх продавали, обмінювали, використовували для створення бустерів, робили ставки. Масштаби катастрофічні, оскільки залучені реальні гроші користувачів. На зараз Valve забрали всі кристали та створені з їхньою допомогою бустери, але чи буде повернуто гроші людям, які їх придбали та картки, які використали для бустерів — не ясно.

Оновлення: усі проблеми з аукціоном Valve звалили на нещасне єті… Але обіцяють повернути всі кристали, які були виготовлені користувачами, а також відшкодувати кошти, які ті витратили на покупку кристалів. Аукціон перезапустять, а всі ставки скасують. А всі транзакції, що були проведені за участю кристалів перевірять індивідуально.

P. S. І… вже можна скласти Святковий значок 2014. Отримуйте картки за кожні $10? витрачені під час зимового розпродажу, або виготовляючи інші значки.

123123123123123

Читайте також

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Не купуйте There Is No Light — це русня!

there is no light 10 scaled

Розробники Farthest Frontier не додали церкви, щоб уникнути “релігійних скандалів”

farthest frontier

S.T.A.L.K.E.R. 2 не вийде в дочасному доступі Steam, або Що коїться з комунікацією розробників?

S.T.A.L.K.E.R. 2, STALKER 2

Кіноадаптацію українського коміксу «Максим Оса та золото Песиголовця» покажуть у кіно 13 жовтня до Дня українського козацтва

Максим Оса та золото Песиголовця

Знову повторюють за Diablo: мобільна Torchlight близька до релізу

torchlight infinite

Розробники This War of Mine та Frostpunk більше не даватимуть ключі Steam-кураторам

steam

Отримайте Mafia безкоштовно у Steam

Mafia: The City of Lost Heaven (2002)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: