Оголошення переможців конкурсу ДН PlayUA (ЗАПИС)

Сьогодні о 20:00 нарешті закінчиться наш довготривалий конкурс з нагоди святкування шостого дня народження порталу. Конкурс відбувся за підтримки наших партнерів магазину найкрутішого ґеймерського спорядження Зона 51 та виробника неперевершених ґеймерських ґаджетів HyperX.

ЗАПИС

[youtube id=”Vh8CyaY1_iw”]

Запеклі фанати PlayUA знають, що 20 листопада 2009 року було зареєстровано домен PlayUA. Відтоді спливло шість бурхливих років і ось ми там, де ми є. Щороку ми святкуємо день народження нашого порталу по-різному. На цей раз ми підготували для вас кілька різноманітних активностей і сподіваємося, що вам сподобається.

1. Подарунки від спільноти

Це не конкурс і не розіграш. Це відкритий канал отримання будь-яких привітань з нагоди шестиріччя PlayUA. За шість років клопіткої праці на ниві української ігрової журналістики ми заслужили крихту подяки від вас. І якщо ви давно хотіли подякувати PlayUA, але надіслати гроші для вас не варіант, то це чудова нагода показати, як ви нас любите.

Ми знаємо, що серед нашої спільноти є чимало творчих, дотепних і цікавих людей, які можуть вигадати безліч незвичних способів привітати портал з днем народження. Саме тому оголошуємо про прийом подарунків від спільноти. Ваші листівки, відеопривітання, колажі, кумедні нарізки стрімів тощо надсилайте нам на пошту [email protected] або пропонуйте новину у нашій ВК-спільноті чи залишайте у себе на сторінці у будь-якій соцмережі з хештеґом #PU6. Абсолютно всі надіслані роботи будуть опубліковані у наших спільнотах.

2. Відбір авторів

А оце вже конкурс. Найсправжнісінький! Із протистоянням і подарунками. Отже, як і в далекому 2009-му, ми готові подарувати вам кілька цікавих штук. Для участі у конкурсі потрібно:

 • Або написати огляд гри, яка вийшла вересні/жовтні/листопаді цього року і ще не була оглянута на PlayUA.
 • Або підготувати статтю на цікаву, оригінальну тему, про яку ще не було статей на PlayUA.
 • Або підготувати цікавий, оригінальний відеоролик.

Увага! Розглядаються лише авторські роботи, а не переклади чужих текстів. Також текст мусить бути грамотний і читабельний, а відео не має порушувати політики порталу (ніякого мату, пропагування алкоголізму, наркоманії, образ людей за статевою, расовою, релігійною чи іншими ознаками тощо). Надсилати роботи на адресу: [email protected] із позначкою: #PU6. Для створення вашого профілю на сайті у листі обов’язково вкажіть:

 1. Ім’я прізвище
 2. Бажаний нік
 3. Дійсну е-пошту
 4. Бажану аватарку (квадратний малюнок розміром не більше 500х500 пікселів).

Усі матеріали, які відповідатимуть вимогам конкурсу та пройдуть контроль якості, публікуватимуться на порталі в головних слайдерах. Конкурс триває до 5 грудня включно. 6-го грудня буде оголошено трьох переможців, яких оберуть представники редакції PlayUA.

Призовий фонд утворено спільними зусиллями порталу PlayUA, а також завдяки нашим партнерам HyperX і Зона51. Ось, що ми готові подарувати:

 • Футболки з логотипом PlayUA, аби усі знали, кому ви надаєте перевагу — 3 шт.
 • Фірмові шапки SteelSeries Striped Beanie, аби у грудні вам не було зимно у голову — 3 шт.
 • Крута ґеймерська гарнітура STEELSERIES 5H V2 WHITE, аби ви чули потужний звук і згадували про ваш улюблений портал — 1 шт.
 • Надшвидкісна флешка HyperX FURY 32GB, аби ви завжди мали на чому перенести найважливіші дані — 1 шт.
 • Ґеймерський килимок для мишки HyperX FURY, аби ви були більш спритні і влучні — 2 шт.
 • Гра на вибір вартістю до 20 доларів зі Steam або Origin, або Uplay, або GOG — 1 шт.

Розподіляємо подарунки отако:

 • І місце: гра на вибір, гарнітура STEELSERIES 5H V2 WHITE, футболка з логотипом PlayUA, килимок HyperX FURY, шапка SteelSeries Striped Beanie.
 • ІІ місце: флешка HyperX FURY 32GB, футболка з логотипом PlayUA, килимок HyperX FURY, шапка SteelSeries Striped Beanie.
 • ІІІ місце: футболка з логотипом PlayUA, шапка SteelSeries Striped Beanie.

Переможці конкурсу, а також усі, чиї роботи будуть опубліковані, зможуть продовжити наповнювати портал своїми публікаціями, якщо захочуть.

3. Марафон стрімів Star Wars

Відзараз і до прем’єри сьомого епізоду «Зоряних війн» раз на тиждень на нашому Twitch-каналі відбуватимуться стріми найкращих, на нашу думку, ігор у всесвіті Star Wars. Ми вже відібрали шість ігор. Стежте за анонсами на сайті.

4. Пограйтеся з нами

У самий день народження PlayUA, 20 листопада (п’ятниця), о 19:45 проведемо відкритий урочистий стрім Team Fortress 2 за участі редакції і наших відвідувачів. Тобто під час трансляції побігаємо разом та поспілкуємося про пройдений життєвий шлях порталу.

Читайте також

Comic Con Ukraine проводить творчий конкурс по Ghost of Tsushima

Стартував конкурс цифрового малюнку «Аль Мор 2021»

Аль Мор

Ви можете виграти PlayStation, стилізовану під The Last of Us Part II

PlayUA 10 років. ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗИ

PlayUA

Творчий конкурс PlayUA 10 років. ГОЛОСУВАННЯ

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Типу подкаст від AdrianZP – Людина Дитина

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Продемонструйте художній талант у конкурсі цифрового малюнку «Аль Мор 2020»

Аль Мор

Популярне