System Shock 3 не скасовано — розробка триває, але дуже повільно

Вже давненько ширяться чутки, що команду, яка розробляє System Shock 3 у ігротворчій студії OtherSide Entertainment, розпустили. Але виявилося, що це зовсім не так. І навіть виявилося, що розробники збиткової Underworld Ascendant розробляють нову гру.

Віцепрезидент з питань маркетингу та розвитку бізнесу Вальтер Сомол заспокоїв усіх фанатів своїм повідомленням на форумі компанії. Сам Вальтер працює у центральному офісі компанії, яка розробляла провальну Underworld Ascendant.

Ми все ще тут. Всі ми зараз працюємо віддалено, як, ймовірно, і більшість із вас. Створення нашої нової концепції йде непогано, і ми цьому дуже раді. У нас є крутий і, як ми думаємо, самобутній художній стиль, який ми поєднуємо з ігроладом на Unreal Engine 4. Я знаю, що дражню вас, але я насправді поки не можу нічого розповісти.

Я сподіваюся, що ви всі у безпеці в ці скрутні часи. Може бути, навіть граєте більше звичайного, як це роблю я.

Вальтер Сомол

Неабияк тішить той факт, що попри низку проблем, з якими зіштовхнулася System Shock 3, вона досі тримається на плаву. Її розробку не зупинили ні недостача працівників, ні невдалий вибір рушія і навіть банкрутство видавця Starbreeze не стало на заваді. Сподіватимемося, що у проекту все буде добре.

Читайте також

Оновлення серії Mafia та порятунок System Shock 3 — PlayNews

Mafia II: Definitive Edition

Tencent офіційно стала видавцем System Shock 3 [ОНОВЛЕНО]

system shock

System Shock 3 ще не скоро побачить світ

System Shock 3

PlayNews #282 — Mass Effect: Andromeda, System Shock 3…

Творці System Shock 3 знайшли видавця та кошти на розробку

PlayNews #257 — System Shock 3, EVE Online…

SHODAN повертається. Офіційно анонсовано System Shock 3

У Valorant виправили проблему з одноманітністю мап

Популярне