Сюжет Game of Thrones — A Telltale Games Series

1415726464-got-ironrath-revealimage

Возрадуйтесь усі прихильники фантастичної саги “Гра престолів”! Сьогодні компанія Telltale Games нарешті розповіла про сюжет їхньої ігроадаптації.

Історія Game of Thrones — A Telltale Games Series передусім буде заснована на світі, показаному в серіалі HBO, який, у свою чергу, заснований на книгах Джорджа Мартіна. Розвиватимуться події навколо родини Форестерів за часів Війни П’яти Королівств. Якщо ви є прихильником серіалу, то вам буде зрозуміліше, якщо я скажу, що гра бере початок там, де закінчився третій сезон серіалу, і фінішує там, де зупиниться початок п’ятого.

Протягом проходження гравцю належить взяти на себе керування п’яти персонажів, кожен з яких має відношення до Дому Форестерів. Така можливість буде цікава передусім тим, що нам запропонують споглядати на ситуації з різних поглядів. Важливою новиною є також те, що гра, як і попередні ігри від Telltale, всіляко старатиметься бути нелінійною, тобто дії одного з персонажів цілком можуть вплинути на весь Дім.

Вийде нова Game of Thrones точно для PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 та PS4. Дата релізу досі невідома. Але що ж тут дивуватись! Це ж Telltale :)

Читайте також

Telltale Games скоротила штат працівників на 25%

The Walking Dead: The Game (Telltale Games)

Вийшов дебютний трейлер Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

The Walking Dead: New Frontier. Продовження історії

Огляд Telltale Batman. Сезон 1

Скільки треба модів Skyrim для відтворення трейлеру «Гри престолів»?

Telltale випустить гру за мотивами «Вартових галактики»

Перші оцінки Call of Duty: Infinite Warfare

Релізний трейлер 7 Days to Die

Популярне