web analytics

Take-Two Interactive придбали розробників FarmVille за 12,7 млрд $

Видавництво Take-Two Interactive оголосило про купівлю компанії Zynga, відомої передусім за грою FarmVille. Сума угоди склала 12, 7 млрд доларів США — і це офіційно найдорожче придбання в історії ігрової індустрії!

Щоправда, спустошувати свої банківські рахунки так сильно не доведеться: безпосередньо грішми Take-Two Interactive заплатить лише 30% від цієї суми. Решту Zynga отримає акціями TTI. До того ж, після поглинання рада директорів видавництва зросте до 10 осіб, адже Френк Ґібо, чинний голова Zynga, стане директором з питань стратегічного розвитку мобільного підрозділу Take-Two.

Таким чином після закриття цієї угоди (яке має відбутися в першій чверті 2023 фінансового року, тобто між 1 липня і 1 жовтням 2022), Take-Two стане також одним із найбільших видавництв на мобільному ринку із досить солідним каталогом успішних забавок, серед яких буде вже згадана FarmVille, CSR Racing, Empires & Puzzles, Words with Friends та Zynga Poker.

І це не кажучи про власні мобільні ігри Take-Two, які видавництво готує до релізу в прийдешні 2 роки.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: На Summer Game Fest анонсують Mafia 4

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two закриває дві студії

kerbal

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two