web analytics

Take-Two Interactive закрили проєкт гри від Hangar 13, який вартував $53M

Ігротворча компанія Take-Two Interactive закрила проєкт гри, розробка якого вже вартувала їй 53 мільйони (!) доларів США. Після того, як про це повідомили IGN, швидко стали ширитись чутки,що мова іде про Bully 2, однако схоже що мова не про неї. Вже невдовзі виявилося (і було підтверджено Bloomberg), що безпосередньою розробкою гри, що проходить у документах під робочою (і, скоріше за все, кодовою) назвою Volt займалася калфіорнійська студія Hangar 13, які відомі, звісно ж, за грою Mafia III (наш огляд). Повідомляється що гра була екшном від третьої особи на кшталт Destiny.

Над закритою грою працювало щонайменше 200 людей. Чи зможе Hangar 13 перекинути бодай половину такого людського ресурсу на інші свої проєкти — велике питання, однак злив внутрішньої електроної пошти студії каже що саме це було обіцяно.

Ми впевнені, що є багато можливостей для співробітників H13 щодо роботи над іншими іграми в розробці, як у H13 так і поза ним

— йдеться в листі керівника студії Гейдена Блекмена.

Найбільш ймовірною причиною закриття проєкту є вірогідна невідповідність очікуванням Take-Two, які не певні, що зможжуть прорекламувати гру так, щоб вона була комерційним успіхом.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: На Summer Game Fest анонсують Mafia 4

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two закриває дві студії

kerbal

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two

Популярне