Take-Two змусили чітерів у GTA Online зайнятися благодійністю

Чіти — вічна проблема багатокористувацьких ігор. Розробники великих проектів завжди намагаються активно боротися з ними завдяки спеціальним додаткам для захисту. Але цього часто недостатньо, і боротися доводиться безпосередньо з виробниками шкідливого програмного забезпечення.

Так Take-Two Interactive вкотре вирішила покарати розробників чітів для Grand Theft Auto Online. Цього разу вони закрили досить популярний серед чітерів сайт LunaCheats. На ньому вже висить оголошення про те, що автори проекту зав’язують з подібною діяльністю і просять вибачення за створені ними проблеми.

Розробники пообіцяли, що витратять усе зароблене на благодійність. Організацію, яка отримає гроші, оберуть самі Take-Two Interactive. На жаль, не оголошено, яку саме суму буде передано у благодійний фонд, але зважаючи, що “якісні” чіти здебільшого коштують по кілька десятків доларів на місяць, то мова йде про чималі гроші.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Чутки: На Summer Game Fest анонсують Mafia 4

Mafia: Definitive Edition | Рімейк

GTA VI вийде восени 2025 року

p.ua.gta vi

Remedy скасувала мультиплеєрну гру, яку розробляли з Tencent

control

Take-Two закриває дві студії

kerbal

Bloober Team представить дві нові гри цього року

the medium

People Can Fly втратила $20 000 000 на скасованій грі

project dagger

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Take-Two звільнила 600 працівників і закрила кілька неанонсованих ігор

take two