Такою й Відьмаку заплатити не соромно: Колекційна монета з Містером Біном

Цьогоріч виповнюється 30 років серіалу «Містер Бін» (Mr. Bean), який стартував у січні 1990 року. Творіння британського актора і коміка Роуена Аткінсона зазнало карколомного успіху через те, що персонаж, зазвичай, майже не говорить і тим самим запобігає труднощів перекладу.

Хоча в серіалі ледь збереться 15 серій (типова для британського телебачення проблема), франшиза сама по собі мала і досі має грандіозну популярність. Повнометражні фільми, книжки, відеоігри, мультсеріал, декілька офіційних каналів на YouTube, лише основний з яких має понад 21 мільйон підписників і мільярди сумарних переглядів. А тепер дивакуватого Біна можна побачити на справжнісінькій срібній монеті в 5 доларів (так, у Великобританії фунти, але це срібний еквівалент). Принада коштує 99 фунтів стерлінгів і всього її було викарбувано 3 тис. екземплярів. Окрім спеціалізованих сайтів для нумізматів, передзамовити монету можна на офіційному сайті персонажа.

Це далеко не єдина цікавинка до 30-річчя: з Біном також випущена карткова настільна гра.

Слід зазначити, що хоч періодично Роуен Аткінсон погрожує відійти від персонажа, він продовжує грати його. Часом актор з’являється навіть у новому матеріалі для YouTube. Актор також не просто озвучує персонажа в мультсеріалі, а особисто допомагає записувати звукові ефекти за кермом знаменитої колимаги Біна — Leyland Mini 1000. У житті актор є шанувальником спортивних автомобілів (і професійним гонщиком за кваліфікаційним рівнем), тож значну частину автомобільних трюків залюбки виконує сам.

Читайте також

До кінця 2020 року Steam влаштує три розпродажі. Стали відомі їх дати

Українська студія працює над новим режимом для PUBG

У Steam розпочався фестиваль найкращих ігор Indie Cup

Humble Bundle випустили новий набір з іграми CI Games

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

Творці Amnesia оприлюднили вихідний код ігор серії

У Microsoft Flight Simulator з’явиться деталізована Японія

Microsoft Flight Simulator

Grand Theft Auto 3 запустили на Nintendo Switch

gta 3

Популярне