Tales from the Loop

Tales from the Loop: Світ Сімона Столенхага. Огляд артбука

Автор: PlayUA @playua

Це матеріал від дописувача. Авторську орфографію та пунктуацію збережено.

Tales from the Loop — це вдалий представник рідкісного жанру альтернативної історії. Уявіть, що в певний момент у минулому відбувається подія, яка повністю змінює майбутнє, а всі начебто знайомі нам речі зазнають незвичних (і неможливих у нашій реальності) змін. У світі  шведського художника Сімона Столенхаґа після Другої світової війни всі ресурси людства були направлені не на розробку озброєння, а на розвиток фундаментальної науки.

Що ж із цього вийшло?

Десять років тому Сімон почав малювати добре знайомі йому з дитинства пейзажі провінційної Швеції. Звичайні будинки, старенькі седани, засніжені поля, тихі озера. Але в кожне зображення він додавав щось футуристичне — двоногих роботів, летючі вантажівки, напівзруйновані механізми і навіть динозаврів. Його роботи облетіли весь інтернет, і через кілька років він зібрав свої ілюстрації в окремий артбук, додав невеличку історію, яка зв’язала все докупи та створив свій художній всесвіт.

У 70-х роках у Швеції побудували Прискорювач часток, названий Петлею. У ньому вчені проводили всілякі експерименти з простором і часом. Петлею керувало шведське державне агентство і все було дуже засекречено. Тут і там відбувалися загадкові події, але все ретельно приховувалося від широкого загалу. Через багато років, в кінці 80-х, Прискорювач був закритий, а агентство розформовано.

Артбук Tales from the Loop — це графічний переказ дитячих “спогадів” Сімона, який жив в ті альтернативні 80-ті, коли проект Прискорювача вже зазнав занепаду. У коротких замітках Сімон розповідає, як він зі своїм другом Олафом досліджував передмістя, знаходив загадкові технології і ставав свідком дивовижних подій.

За своїм антуражем Tales from the Loop найбільше схожа на серіали Stranger Things і Dark, а також на гру Generation Zero (розробники якої якраз і надихалися роботами Столенхаґа). Двоногий сервісний робот Paarhufer MK79, комбайн на магнітних дисках, хлопчик з кібернетичної рукавичкою — Сімон розповідає історії, які могли статися з будь-якою дитиною, яка б жила у такому футуристичному світі.

Після Tales from the Loop Сімон випустив ще дві подібних книги, а Amazon зняв невеличкий серіал під такою ж назвою. Наповнений своєю дитячою філософією, вигаданою ностальгією і особливою атмосферою затишку, артбук Tales from the Loop притягує і змушує повірити в цей світ. Повірити так, немов ти сам став свідком тих подій — так, дійсно, все так і було, добре пам’ятаю.

Офіційний трейлер Tales From the Loop

Tales from the Loop

Наша мета — робити круті заходи, залучати професіоналів індустрії, збирати найрідкісніші артбуки і розповідати про них. Підписуйтесь на наш канал і соціальні мережі (Facebook та Instagram) — попереду багато цікавого!

Команда AB Library

Останні статті

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Автор: Віталій Тарнавський

Редакційні мандри у віртуальну реальність з Injoy VR

Автор: PlayUA

Injoy VR

Ґеймерський звук виходить на новий рівень — нові навушники від AOC

Автор: Віталій Тарнавський

Кошмари, яких ви так боїтеся… Враження від Little Nightmares II

Автор: PlayUA

Little Nightmares II

Огляд артбука Art of Star Wars: The Mandalorian

Автор: PlayUA

Art of Star Wars: The Mandalorian (Season One)

5 ігор, з якими варто ознайомитися завдяки підписці EA Play

Автор: Сергій Мельник

EA Play

Acer розширює асортимент ноутбуків Swift 1 в Україні

Автор: Віталій Тарнавський

ТОП-5 ігор для iPhone 12 з вражаючим ґеймплеєм

Автор: PlayUA

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: