Танос з’явиться у Fortnite. Тому що може!

Танос, лиходій фільму “Месники: Війна нескінченності”, 8 травня прийде у Fortnite: Battle Royale.

Ну а чом би й ні? В нього ж тепер є повноцінна Рукавиця Нескінченності, а з нею і повна влада над часом, простором і всіма іншими вселенськими характеристиками. Тепер він запросто може створювати ресурси з повітря, воскресити вбиту ним же доньку, ну і застрибнути на деякий час в реальність Fortnite.

Завтра, тобто 8 травня, гра поповниться новим режимом під назвою “Рукавиця Нескінченності”. Гравців чекатиме звичне побоїще на 100 голів до останнього вцілілого, проте тут на сцену виходить нововведення цього режиму — вже згадана Рукавиця. Цей могутній артефакт, яким Танос вжухнув популярну команду супергероїв, відразу з усіма шістьома каменями, з’явиться у випадковому місці мапи. Хто знайде Рукавицю, той перетвориться на Таноса і… чесно, гадки не маю, які в нього будуть здібності у грі, але це точно буде машина смерті, яку самотужки не перемогти.

Ця дурня колаборація стала можливою, бо брати Руссо, режисери останніх “Месників” — палкі прихильники Fortnite. Якоїсь їм самим заманулося накинути ще трохи популярності фільму, тож вони надумали зробити отакий крос-овер, і самі звернулися до Дональда Мастерда, творчого керівника Epic Games. Далі почалися перемовини представників обох сторін, і от плід цих спільних старань ми побачимо завтра.

Скільки часу триватимуть гостини Таноса у Fortnite: Battle Royale, наразі не відомо.

Читайте також

Наскільки добре ви знаєте Людину-павука? (Тест)

Spider-Man

І пішов Привид на Привида — PlayNews #370

Ghost Recon Breakpoint

Marvel відсвяткують свій ювілей, видавши особливий комікс

Месники: Завершення, яке ми (не) заслужили

Огляд фільму «Месники: Завершення», яке ми (не) заслужили / The Avengers: Endgame (2019)

Огляд фільму «Капітан Марвел»

Капітан Марвел / Captain Marvel (2019)

Vampire: The Masquerade повертається! — PlayNews #360

Кріс Авеллон

Щотижневий стрім Fortnite

Щотижневий стрім Fortnite

Популярне