Team Liquid — чемпіони Західної Європи. Огляд ігрового дня DPC

Передостанні ігрові дні пройшли в китайському та західноєвропейському регіонах DPC. У китайському регіоні було зіграно три зустрічі. В першому матчі колективу EHOME вдалось забрати першу мапу, проте захопити ініціативу на другій проти PSG.LGD та довести гру до перемоги все ж не вийшло. 2-1 на користь PSG.LGD.

Другий матч дня між Royal Never Give Up та Vici Gaming пройшов за тотальної переваги першої з команд. Легка перемога 2-0 для RNG. А от у третьому матчі дня колектив Invictus Gaming протистояв Team Aster. Для Invictus Gaming ця гра була вкрай важливою, адже поразка практично не залишала шансів на те, щоб залишитись у першому дивізіоні. Якби не намагались гравці Invictus Gaming здобути перемогу в матчі, їм це не вдалося. На кожній з двох мап Team Aster захоплювали ініціативу від початку гри та впевнено доводили її до перемоги. 2-0 за Team Aster, і тільки шалений збіг обставин тепер може залишити Invictus Gaming в першому дивізіоні.


У західноєвропейському регіоні пройшли заключні зустрічі для чотирьох колективів. У першому матчі дня Team Liquid обіграли Alliance з рахунком 2-1. Перша мапа була легкою прогулянкою для Team Liquid. На другій же абсолютно невдалий вибір героїв колективом Team Liquid дозволив аутсайдеру регіону в особі Alliance записати мапу до свого активу. У середині третьої мапи колективу Alliance не вистачило сміливості “піти в трон” суперника після того, як вони вбили кері Team Liquid, в якого не було байбеку понад 120 секунд. Така нерішучість зрештою коштувала колективу Alliance можливої перемоги. Після другої зіграної зустрічі стало зрозуміло, що Team Liquid займають перше місце в регіоні за підсумками сезону.

А в другому матчі Team Tickles не змогли обіграти Team Secret. Кожну мапу гравці Team Secret провели більш надійно та впевнено, в результаті чого забезпечили собі підсумкову перемогу 2-0.

Читайте також

Дивіться фінали PGL Major Antwerp 2022 та ESL Stockholm Dota Major 2022 українською

dota2 stockholmmajor

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Valve, де покарання? Російський гравець намалював Z в офіційному матчі ліги DPC

axe dota

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Hell Raisers

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Визначилися переможці регіональних фіналів DPC 2022

Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: