Tekken 7 досягла рекордних продажів для серії

Tekken 7 продалась по всьому світові накладом у 9 мільйонів копій! Це підтвердив у себе в твітері творчий керівник Tekken  Катсухіро Харада.

Таким чином Tekken 7 встановила новий рекорд у всій серії. До прикладу, Tekken 3 продалась у кількості 8,5 млн копій. Саме вона тримала перше місце 26 років. Лише Tekken 5 змогла наблизитись до цього результату з продажами у 8,2 млн копій, доки не відгримів реліз сьомої частини. Також Катсухіро Харада зауважив, що загальний наклад серії тепер сягає 53 млн примірників.

Tekken 7 вийшла в 2015 році на аркадних автоматах та у 2017 році на Playstation 4, Xbox One і ПК. Гра здобула неабияку любов від спільноти, що вилилося у найдовший для серії  період підтримки. Останнє DLC до неї побачило світ 23 березня 2021 року. Також недавно згадка про можливу Tekken 8 засвітилась у витоку зі сервісу Nvidia Geforce Now, тож цілком імовірно, що анонс гри станеться десь до кінця року. А ще 21 березня 2022 року було анонсовано аніме за мотивами Tekken від Netflix.

Автор: Орест Лукʼянчук

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

На EVO 2022 показали тизер нової Tekken

Tekken

Microsoft презентували січневі новинки Game Pass

what remains of edith finch

Tekken 7 продалася накладом у понад 5 000 000

Музлострім Tekken 7

Обираємо файтинг року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Огляд Tekken 7

Порадник ґеймера: Червень 2017

Системні вимоги Tekken 7

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: