web analytics

Tekken 7 досягла рекордних продажів для серії

Tekken 7 продалась по всьому світові накладом у 9 мільйонів копій! Це підтвердив у себе в твітері творчий керівник Tekken  Катсухіро Харада.

Таким чином Tekken 7 встановила новий рекорд у всій серії. До прикладу, Tekken 3 продалась у кількості 8,5 млн копій. Саме вона тримала перше місце 26 років. Лише Tekken 5 змогла наблизитись до цього результату з продажами у 8,2 млн копій, доки не відгримів реліз сьомої частини. Також Катсухіро Харада зауважив, що загальний наклад серії тепер сягає 53 млн примірників.

Tekken 7 вийшла в 2015 році на аркадних автоматах та у 2017 році на Playstation 4, Xbox One і ПК. Гра здобула неабияку любов від спільноти, що вилилося у найдовший для серії  період підтримки. Останнє DLC до неї побачило світ 23 березня 2021 року. Також недавно згадка про можливу Tekken 8 засвітилась у витоку зі сервісу Nvidia Geforce Now, тож цілком імовірно, що анонс гри станеться десь до кінця року. А ще 21 березня 2022 року було анонсовано аніме за мотивами Tekken від Netflix.

Автор: Орест Лукʼянчук

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Розробники закопують Tekken 8 новою системою матчмейкінгу

tekken 8

На EVO 2022 показали тизер нової Tekken

Tekken

Microsoft презентували січневі новинки Game Pass

what remains of edith finch

Tekken 7 продалася накладом у понад 5 000 000

Музлострім Tekken 7

Обираємо файтинг року | PUGA 2017

PlayUA Game Awards

Огляд Tekken 7

Порадник ґеймера: Червень 2017