Телеканал ABC лютує: “Касл” та “Агент Картер” закриті, спін-оф “Агентів Щ.И.Т.” скасовано

ABC_Studios

Сьогодні відбулася традиційна зустріч представників телеканалу ABC з рекламодавцями та маркетологами, в результаті якої канал добряче пройшовся катком по своїх серіалах. Першими під роздачу потрапили “Нешвіль” і “Маппети”, за якими навряд хтось буде плакати. Та далі не поздоровилось й довгобуду каналу, детективному процедуралу “Касл”, серце якого зупинилося на восьомому сезоні. Відомо, що автори шоу планували завершити повіствування дев’ятим сезоном, та маркетологів це хвилює мало, й відхід однієї з головних актрис став останньою краплею.

На цьому можновладці не зупинилися, й влучним пострілом вбили другий сезон “Агента Картер”, що знімався в рамках кіновсесвіту Marvel та розповідав про заснування організації S.H.I.E.L.D. Щодо самого “Щита” у виробників теж закралися сумніви, і тому спін-оф серіалу під назвою “Особливо небезпечні” був скасований ще до виходу на великі екрани.

Більшість рішень керівництва були дуже виваженими й підкріплювалися реальними цифрами та статистиками, що відображали низькі рейтинги на відсутність ажіотажу навколо скасованих шоу, та, я впевнений, серед наших читачів є безліч фанатів, для яких п’ятниця 13-го стала дійсно кепським днем, поспівчуваємо їм.

Читайте також

Грати у Marvel’s Avengers стане ще складніше

А ось і перші оцінки серіалу “ВандаВіжн”

WandaVision

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

ВандаВіжн / WandaVision

Deadpool 3 стане частиною кіновсесвіту Marvel

Deadpool

Четверта фаза Кіновсесвіту Marvel буде адаптувати «Династію М» (Теорії КВМ)

Теорії КВМ

Дісней розриває! Чого чекати від Марвел, Піксар та Зоряних Війн? (ПАН КАРПАН)

Чому Лідер став найбільшою втраченою можливістю Кіновсесвіту Marvel

Fortnite не вмирає, а навпаки ставить нові рекорди

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: