Телеканал ABC лютує: “Касл” та “Агент Картер” закриті, спін-оф “Агентів Щ.И.Т.” скасовано

ABC_Studios

Сьогодні відбулася традиційна зустріч представників телеканалу ABC з рекламодавцями та маркетологами, в результаті якої канал добряче пройшовся катком по своїх серіалах. Першими під роздачу потрапили “Нешвіль” і “Маппети”, за якими навряд хтось буде плакати. Та далі не поздоровилось й довгобуду каналу, детективному процедуралу “Касл”, серце якого зупинилося на восьомому сезоні. Відомо, що автори шоу планували завершити повіствування дев’ятим сезоном, та маркетологів це хвилює мало, й відхід однієї з головних актрис став останньою краплею.

На цьому можновладці не зупинилися, й влучним пострілом вбили другий сезон “Агента Картер”, що знімався в рамках кіновсесвіту Marvel та розповідав про заснування організації S.H.I.E.L.D. Щодо самого “Щита” у виробників теж закралися сумніви, і тому спін-оф серіалу під назвою “Особливо небезпечні” був скасований ще до виходу на великі екрани.

Більшість рішень керівництва були дуже виваженими й підкріплювалися реальними цифрами та статистиками, що відображали низькі рейтинги на відсутність ажіотажу навколо скасованих шоу, та, я впевнений, серед наших читачів є безліч фанатів, для яких п’ятниця 13-го стала дійсно кепським днем, поспівчуваємо їм.

Читайте також

Огляд фільму “Людина-Павук: Повернення додому”

Чого очікувати від Marvel’s Spider-Man?

Анонс LEGO Marvel Super Heroes 2

Огляд фільму “Вартові Галактики 2”

Вийшов дебютний трейлер Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

Огляд серіалу “Залізний Кулак”. Повний провал?

Відеоогляд фільму “Лоґан: Росомаха”

Огляд фільму “Лоґан: Росомаха”

Популярне