Telltale Games розробляє новий, оригінальний проект

bruner connors

Компанія Telltale Games,  яка звикла створювати ігри за мотивами вже існуючих історій, сьогодні анонсувала новий, абсолютно оригінальний проект, який створюється в надрах студії. Цікаво, правда ж? Студія дивує своєю плодючістю. Тільки розробники з Telltale, маючи в розробці кілька великих активних проектів, можуть анонсувати новий. Причому цього разу повністю оригінальний. Повноцінним анонсом це, звісно, не назвеш, — жодних подробиць про гру невідомо, — але сам факт залишається фактом.

Ця новина є підтвердженням того, що у штабі компанії відбулися значні зміни. Кевін Брунер, президент і співзасновник студії перейшов на посаду генерального директора, яку до цього обіймав другий співзасновник компанії — Ден Коннорс, який тепер виконуватиме обов’язки виконавчого радника.

Поки ми гадаємо, яким може бути новий проект студії, варто нагадати, що зараз у розробці майстрів Telltale Games перебувають нові епізоди Tales from the BorderlandsGame of Thrones: A Telltale Games Series та нова Minecraft: Story Mode. Рівень активності розробки останньої невідомий.

Звісно, нас тішить несамовитий запал компанії до розробки ігор. Проте, чи розрахували розробники свої сили? Сумно буде, якщо хороша студія скотиться до рівня “конвеєру”.

Читайте також

Tales from the Borderlands повернеться у продаж наступного тижня

Tales from the Borderlands перевидадуть на PS5, Xbox Series і ПК

The Wolf Among Us 2 вийде до кінця зими. Та ще й усі 5 епізодів одразу

У грудні нас чекає ремастер Sam & Max Save the World

Sam & Max Save the World

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Tales of Monkey Island від Telltale повернулася до Steam

Tales of Monkey Island

У розробці знаходиться нова частина The Walking Dead від TellTale Games

The Walking Dead: The Final Season

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: