Tencent працює над мобільною адаптацією Elden Ring, мріючи про власний Genshin Impact

Tencent хоче створити свій аналог успішної Genshin Impact, яка приносить дохід у 1 млрд доларів кожні 6 місяців, і заради цього вже розпочала роботу зі створенням мобільної адаптації Elden Ring. Гра повинна стати безкоштовною, але з безліччю внутрішньоігрових транзакцій.

За інформацією видання Reuters, китайська компанія Tencent у 2022 році придбала ліцензійні права на гру Elden Ring, яка була розроблена спільно з письменником Джорджем Р. Р. Мартіном та ігровим дизайнером Хідетакою Міядзакі у FromSoftware. Того ж року вони стали власниками 16% акцій цієї японської компанії. Після цього Tencent одразу створила невелику команду, до складу якої увійшло близько 20 осіб, для розробки свого майбутнього мобільного хіта. Проте, за словами анонімних джерел, які особисто знайомі з цим новим проєктом, розробка рухається дуже повільно. Сама ж компанія поки жодних коментарів стосовно цього не надала.

Останні роки Tencent активно скуповує ігрові студії та наймає видатних розробників. Тож не дивно, що вони бажають отримати свій ігровий проєкт, що збагачуватиме бюджет мільйонами доларів впродовж довгого часу.

Так, у 2022 році до її складу увійшла британська холдингова компанія Sumo Group, яка має чимало дочірніх ігротворчих студії. У 2021 році був придбаний пакет акцій Remedy — творців Alan Wake та Control. У 2021 році Tencent дозволила створити під своїм крилом ігротворчу студію авторам Diablo і ветеранам Blizzard Джейсону Г’юсу та Девіду Кіму. А через рік скандальний творчий директор Assassin’s Creed Ашраф Ісмаїл теж приєднався до компанії, після того, як його звільнила Ubisoft.

Нагадуємо, що Elden Ring стала найкращою грою 2022 року за версією D.I.C.E. Awards.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

аRPG від творців Ori, No Rest for the Wicked, вийде в дочасному доступі у квітні

No Rest for the Wicked

У високій продуктивності FromSotware звинувачують талановитих розробників

Хідетака Міядзакі

Хідетака Міядзакі хоче дати іншим змогу створити Souls-гру від From Software

Хідетака Міядзакі

Прибутки Epic Games Store виросли на 16%, а к-сть користувачів досягла 270 млн

dead island 2

Сюжетне доповнення Elden Ring: Shadow of the Erdtree вийде наприкінці червня

elden ring dlc

Alan Wake 2 має найкращі темпи продажів з усіх ігор Remedy. Але досі не окупився

alan wake

Українську гру Hollow Home номінували на Studio Award у рамках GDWC

hollow home

Bloodborne Kart отримала скаргу від Sony, але розробники завершать проєкт під іншою назвою

Bloodborne Kart

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: