Tencent продемонструвала власний мобільний PUBG

Не пройшло і двох місяців з моменту, коли Tencent оголосила про плани завоювати мобільний ринок завдяки адаптованій версії Playerunknown’s Battlegrounds. Сказано — зроблено! Cпільними зусиллями PUBG Corp та Tencent уже з’явився перший трейлер майбутньої гри. От уже ці азіати, такій швидкості можна тільки позаздрити.

На перший погляд PUBG як PUBG, але раптом у кадрі з’являються кораблі (які на порядок більші за моторні катери з ПК версії) з кулеметами на борту та вертольоти з ракетами — і починається вакханалія. Звісно ж, це кінематографічний трейлер, але якщо ці види техніки справді додадуть до гри, то постає питання: чи з’явиться подібне згодом і на ПК? До всього, гра працюватиме на Unreal Engine 4, як і старший брат, що означає хорошу графіку та немалі системні вимоги.

Проте не поспішайте радіти: цей яскравий мобільний PUBG запланований тільки для китайського регіону. А ви поки чекайте собі можливості перелазити через паркани.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Warzone Mobile стартувала в 3 рази слабше, ніж Warcraft Rumble

warzone

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб (частина перша)

Twitch-трансляції, якими ми рекомендуємо замінити російський непотріб

Що божевільного було на День сміху?

Among us horse

300 hryvnias: Автори The Callisto Protocol продають додаткові анімації смерті

The Callisto Protocol

Граєш у PUBG? Сідай у тюрму!

PUBG

The Callisto Protocol втратила свій зв’язок з всесвітом PUBG

callisto protocol

PUBG став заробляти більше відколи став безкоштовним

PUBG

PUBG нарешті стала безкоштовною

PUBG