“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін

Якщо ви переймалися, як вам без остраху за своє здоров’я 12 серпня відсидіти кілька годин із незнайомцями на показі стрічки “ТЕНЕТ”, можете видихнути. Кінокомпанія Warner Bros. вирішила не наражати нікого на небезпеку і навіть не перенесла, а просто зняла новий фільм Крістофера Нолана з календаря релізів. Чергову Нову дату релізу повідомлять за першої ж зручної нагоди.

Такий крок є цілком передбачуваним, бо навіть якщо й кінотеатри почали потроху відкриватися, 12 серпня — ще не той час, коли глядачі зважаться масово йти в кіно, навіть на Нолана. До всього, днями з’явилася інформація, що “ТЕНЕТ” виявився напрочуд дорогим фільмом і йому треба зібрати не менше 800 мільйонів доларів, просто щоби не стати фінансово провальним.

Тому хоча сам Нолан вважав, що “ТЕНЕТ” зможе допомгти кінотеатрам усього світу відновити звичні обсяги роботи та привабити глядачів у зали, Warner Bros. не хоче розкидатися настільки цінним активом. За словами представників компанії, “ТЕНЕТ” — дійсно аж настільки проривна стрічка, що Warner Bros. готова почекати, щоби випустити її за найсприятливіших умов, навіть пожертувавши одночасним світовим релізом.

Читайте також

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET

Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Джейсон Шраєр розповів про гру за мотивами Гаррі Поттера

Harry Potter

3 2 липня в Україні відкриваються кінотеатри. Нові правила роботи і… нові фільми?

У Fortnite покажуть фільми Крістофера Нолана… але не українцям

inception

Бетменів забагато не буває: у серпні пройде віртуальний фестиваль DC FanDome

Tenet, “Матрицю 4” та ще кілька фільмів Warner Bros. перенесли

Матриця 4

Warner Bros. Games намагаються продати

Batman: Arkham Knight

Популярне