“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін

Якщо ви переймалися, як вам без остраху за своє здоров’я 12 серпня відсидіти кілька годин із незнайомцями на показі стрічки “ТЕНЕТ”, можете видихнути. Кінокомпанія Warner Bros. вирішила не наражати нікого на небезпеку і навіть не перенесла, а просто зняла новий фільм Крістофера Нолана з календаря релізів. Чергову Нову дату релізу повідомлять за першої ж зручної нагоди.

Такий крок є цілком передбачуваним, бо навіть якщо й кінотеатри почали потроху відкриватися, 12 серпня — ще не той час, коли глядачі зважаться масово йти в кіно, навіть на Нолана. До всього, днями з’явилася інформація, що “ТЕНЕТ” виявився напрочуд дорогим фільмом і йому треба зібрати не менше 800 мільйонів доларів, просто щоби не стати фінансово провальним.

Тому хоча сам Нолан вважав, що “ТЕНЕТ” зможе допомгти кінотеатрам усього світу відновити звичні обсяги роботи та привабити глядачів у зали, Warner Bros. не хоче розкидатися настільки цінним активом. За словами представників компанії, “ТЕНЕТ” — дійсно аж настільки проривна стрічка, що Warner Bros. готова почекати, щоби випустити її за найсприятливіших умов, навіть пожертувавши одночасним світовим релізом.

Читайте також

34 млн ₴ за 5 днів — “Дюна” стала лідером українського кінопрокату

ДЮНА / DUNE (2021)

Огляд фільму «Дюна»

ДЮНА / DUNE (2021)

“Матриця 4” отримала свій перший тизер

Матриця Воскресіння

“Дюна” вийде в українському прокаті на місяць раніше

Дюна

Екранізацію “Дюни” перенесли майже на місяць

дюна

Оскар 2021: переможці, несподіванки та антирекорд

Крістофер Нолан розглядав можливість співпраці з Netflix

Крістофер Нолан

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: