Tenet, “Матрицю 4” та ще кілька фільмів Warner Bros. перенесли

Пандемія коронавірусу досі існує і нікуди не ділася, відповідно і перенесення фільмів не зникли. Так нещодавно стало відомо про перенесення деяких довгоочікуваних кінострічок.

Warner Bros. довелося перенести дату прем’єри нової стрічки Крістофера Нолана під назвою Tenet. На щастя, довго чекати не доведеться, показ у кінотеатрах перенесли з 17 на 31 липня. Замість цього 17 липня у кіно буде інша стрічка режисера, а саме “Початок”, його покажуть з нагоди власного десятиріччя. Також кінокомпанія перенесла і “Диво-жінку 1984“, яку мали показувати 14 серпня, натомість фільм вдасться переглянути з 2 жовтня.

Окрім вищевказаних фільмів було перенесено і четверту частину “Матриці“. Вона мала вийти 21 травня 2021 року, але коронавірус завадив авторам нормально працювати на знімальному майданчику, через що процес неабияк затягнувся. Нова дата прем’єри кінострічки — 1 квітня 2022 року.

Також Warner Bros. перенесли дати релізу ще кількох фільмів. “Ґодзілла проти Конга” займе місце “Матриці” і вийде 21 травня 2021 замість 18 листопада 2020 року. “Том і Джеррі” мав вийти у кіно 23 грудня цього року, натомість подивитися його вийде також 21 травня 2021 року. А “Відьми” взагалі зникли з розкладу релізів, раніше фільм мав вийти 9 жовтня 2020 року.

Читайте також

“ТЕНЕТ” вийде в Україні наприкінці літа

TENET

“ТЕНЕТ” Крістофера Нолана відклали на невизначений термін

Горор у Діснейленді: реклама парку викликала неоднозначні асоціації

Імперія знову завдає удар у відповідь: “Зоряні війни” — лідер касових зборів у США

Релізи фільмів продовжують переносити: Мулан, Тенет, Гелловін вбиває… На черзі Бонд?

Джейсон Шраєр розповів про гру за мотивами Гаррі Поттера

Harry Potter

Riot випустили “медичні” скіни для League of Legends в підтримку боротьби з COVID-19

3 2 липня в Україні відкриваються кінотеатри. Нові правила роботи і… нові фільми?

Популярне