Tenet, “Матрицю 4” та ще кілька фільмів Warner Bros. перенесли

Пандемія коронавірусу досі існує і нікуди не ділася, відповідно і перенесення фільмів не зникли. Так нещодавно стало відомо про перенесення деяких довгоочікуваних кінострічок.

Warner Bros. довелося перенести дату прем’єри нової стрічки Крістофера Нолана під назвою Tenet. На щастя, довго чекати не доведеться, показ у кінотеатрах перенесли з 17 на 31 липня. Замість цього 17 липня у кіно буде інша стрічка режисера, а саме “Початок”, його покажуть з нагоди власного десятиріччя. Також кінокомпанія перенесла і “Диво-жінку 1984“, яку мали показувати 14 серпня, натомість фільм вдасться переглянути з 2 жовтня.

Окрім вищевказаних фільмів було перенесено і четверту частину “Матриці“. Вона мала вийти 21 травня 2021 року, але коронавірус завадив авторам нормально працювати на знімальному майданчику, через що процес неабияк затягнувся. Нова дата прем’єри кінострічки — 1 квітня 2022 року.

Також Warner Bros. перенесли дати релізу ще кількох фільмів. “Ґодзілла проти Конга” займе місце “Матриці” і вийде 21 травня 2021 замість 18 листопада 2020 року. “Том і Джеррі” мав вийти у кіно 23 грудня цього року, натомість подивитися його вийде також 21 травня 2021 року. А “Відьми” взагалі зникли з розкладу релізів, раніше фільм мав вийти 9 жовтня 2020 року.

Читайте також

Другий сезон “Відьмака” знову знімають. Чекаємо поки знову не призупинять?

Карантин вихідного дня — смерть для кінотеатрів?

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Ще щось не перенесли? Розклад релізів Disney на 2021 рік

Зйомки другого сезону “Відьмака” знову призупинили

“Фантастичні звірі” залишилися без Джонні Деппа і з новою датою виходу

Фантастичні звірі

“ТЕНЕТ” з’явиться на фізичних носіях за місяць

TENET

“Гаррі Поттер” повертається в українські кінотеатри!

Harry Potter