Tenet, “Матрицю 4” та ще кілька фільмів Warner Bros. перенесли

Пандемія коронавірусу досі існує і нікуди не ділася, відповідно і перенесення фільмів не зникли. Так нещодавно стало відомо про перенесення деяких довгоочікуваних кінострічок.

Warner Bros. довелося перенести дату прем’єри нової стрічки Крістофера Нолана під назвою Tenet. На щастя, довго чекати не доведеться, показ у кінотеатрах перенесли з 17 на 31 липня. Замість цього 17 липня у кіно буде інша стрічка режисера, а саме “Початок”, його покажуть з нагоди власного десятиріччя. Також кінокомпанія перенесла і “Диво-жінку 1984“, яку мали показувати 14 серпня, натомість фільм вдасться переглянути з 2 жовтня.

Окрім вищевказаних фільмів було перенесено і четверту частину “Матриці“. Вона мала вийти 21 травня 2021 року, але коронавірус завадив авторам нормально працювати на знімальному майданчику, через що процес неабияк затягнувся. Нова дата прем’єри кінострічки — 1 квітня 2022 року.

Також Warner Bros. перенесли дати релізу ще кількох фільмів. “Ґодзілла проти Конга” займе місце “Матриці” і вийде 21 травня 2021 замість 18 листопада 2020 року. “Том і Джеррі” мав вийти у кіно 23 грудня цього року, натомість подивитися його вийде також 21 травня 2021 року. А “Відьми” взагалі зникли з розкладу релізів, раніше фільм мав вийти 9 жовтня 2020 року.

Читайте також

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

“Чорний Адам” вийде влітку 2022 року

Чорний Адам

Де в Україні легально подивитися “Лігу Справедливості” Снайдера?

“Тенет” Нолана запустили на Game Boy Advance

Тенет

Ембер Герд може не повернутися до ролі Мери в «Аквамен 2»

Warner Bros. і Дж. Дж. Абрамс готують перезапуск “Супермена”

А ось і дебютний трейлер Mortal Kombat — з Ґоро, вириваннями сердець і GET OVER HERE!

Зйомки сиквелу «Аквамен» розпочнуться влітку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: