ВандаВіжн / WandaVision

Теорія: Багряна Відьма — справжній злодій серіалу «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA @playua

Нещодавно Disney виклали у мережу перший трейлер серіалу “ВандаВіжн”. Він буде першим проектом Marvel у цьому році. Раніше відкрити серіальне розгалуження мав “Сокіл та Зимовий Солдат”, проте його відклали до кращих часів, а ось пригоди Ванди та Віжена поставили трішки раніше.

Не секрет, що серіал про майбутнього Капітана Америку пов’язаний із сольним фільмом про Чорну Вдову. А, як тепер відомо, стрічку про Наташу Романову перенесли на травень наступного року. Тому “ВандіВіжну” доведеться відкрити четверту фазу Кіновсесвіту Marvel після тривалої перерви.

Також уже давно ходять чутки про злодія серіалу. Більшість фанатів схиляється до думки, що нею стане відьма Аґата Гаркнесс. Утім, дехто гадає, що сама Ванда буде лиходійкою у власному шоу. Чому вони так думають? Поїхали розбиратися ;)


Трейлер показує блаженне життя Ванди та Віжна. Після подій “Війни Нескінченності” та “Завершення” вони виглядають щасливою парочкою. Проте чи так усе насправді?

Як ми пам’ятаємо, Віжн загинув від рук Таноса, а Багряну Відьму розщепило після його клацання. Остання, разом із усіма героями, повернулася, а ось андроїд залишився мертвим. Проте серіал натякає, що п’ятирічна відсутність Віжна закінчилася. Ванда використала свої сили, щоби повернути коханого. Але воскресила вона його чи створила точну копію — ось справді важливе питання.

Немає сумнівів у тому, що героїня буде маніпулювати реальністю та людьми. Можна спрогнозувати дві стежки, яких будуть дотримуватися події. Перша — Ванда створила власну реальність, де змогла воскресити коханого. Ванда навіть замінила зовнішній вигляд Віжна, зробивши його людиною. Вдвох вони намагаються жити звичайним життям. Але вже у трейлері видно, що ілюзія Ванди недосконала. Пара не може згадати свого минулого: як вони познайомилися, почали зустрічатися, чому у них немає дітей тощо.

Друга стежка — Ванді вдасться підкорити власній волі маленьке містечко та їхніх мешканців. Незабаром подібна витівка приверне увагу організації “М.Е.Ч.”, яку ми бачили у кінці трейлеру. Моніка Рембо, яку нам показали маленькою у “Капітані Марвел”, вилітає через портал, явно створений Вандою. Дівчина вже доросла та працює у організації. Ми бачимо, що спецслужба вже занепокоєна подіями: довкола агенти, гвинтокрили та загалом відчувається аромат майбутніх супергеройських сутичок.

Як ми знаємо, творці серіалу надихалися класичними ситкомами та проектами від 50-х до 80-х років. Таке бачення робить проект унікальним: він точно буде виділятися на тлі інших шоу. Спочатку ми бачимо героїв у чорно-білій версії, в костюмах прямісінько із 50-х років. Далі події змінюються: сеттинг 80-х років, у пари з’являються діти. Це вже прямим текстом говорить, що все це — нереальне. Декілька раз трейлер показує, що саме Ванда є каталізатором усіх змін: вона легко спотворює навколишнє оточення, змінюючи все так, як їй хочеться. У цей час Віжн не розуміє того, що відбувається, та мовчки спостерігає за діями своїй коханої.

Трейлер уже натякнув на комікс, який безпосередньо стосуватиметься подій серіалу — “Династія М”. У ньому Ванда остаточно поїхала дахом та змінила реальність, прагнучи повернути чоловіка й дітей. Щоправда, якщо у серіалі зміни будуть здебільшого локальними, то у коміксі Ванда радикально перекроїла історію, позбувшись багатьох супергероїв та мутантів..

За коміксами Багряна Відьма є мутантом. Через права на використання Людей-Ікс Кевін Файґі не міг зробити Ванду носієм гену Х, тому близнюки Максимофф отримали сили від Каменя Нескінченності.

Ролик демонструє, що Віжн щасливий, проте не зовсім розуміє те, що відбувається. Як саме повернувся андроїд поки незрозуміло, про це ми поговоримо іншим разом. Незмінним залишається факт того, що Віжн — маріонетка у руках дівчини, яка через втрату коханого почала втрачати ще й глузд.

У відносинах парочки Віжн завжди дотримувався раціональності, об’єктивної точки зору. Ванда же мала тенденцію керуватися емоціями. Якщо Віжн дізнається, що дівчина маніпулює реальністю або мешканцями міста, то переконає її припинити та змиритися з фактом його смерті. Створений світ Ванди не може бути ідеальним, і доказом тому є героїня Кетрін Хан.

Якщо ви пам’ятаєте, то Віжн побачив на дорозі машину із персонажем Кетрін Хан, перебувала у стані трансу. Він допомагає їй пробудитися, після чого вона каже, що андроїд мертвий.

Ми досі не знаємо, кого саме втілить акторка. Немає сумнівів, що це буде головна роль, а не другорядна. Чутки вже давно кажуть, що Кетрін зіграє Аґату Гаркнесс — відьму-наставницю Ванди, котра пізніше стала її ворогом. Кадри із жінкою натякають на іпостась персонажа: широкополий капелюх, як у відьми, темний макіяж та зловісний сміх у розмові з Віжном. До того ж субтитри назвали жінку “Аґнес”, що може бути скороченням від Аґати Гаркнесс.

Героїня Кетрін також може стрибати між епохами, як Ванда і Віжн. Деякі фанати припускають, що у серіалі буде використано сюжетний прийом від “Капітана Марвел”, коли заявлений злодій був приманкою, а головним антагоністом виявився інший персонаж.

Жінка точно знає, що відбувається навколо. Через це інша частина фанатів припустили, що вона приглядає за Вандою та не дає їй можливість вплинути на реальний світ.

Тепер трішки поговоримо про сиквел Доктора Стрейнджа. Ще на Комік-Коні 2019 року нам розказали, що серіал та фільм будуть пов’язані. Позиціонування Ванди як лиходійки може бути цікавим кроком для другого фільму про Верховного Мага. Якщо Відьмі вдасться вплинути на реальний світ, то це стовідсотково підпадає під юрисдикцію Стрейнджа. Можливо, Ванда буде ключем для злодія Кошмара, який може потрапити у світ героїв та якого давно “сватають” на роль антагоніста у сиквелі.

А як ви гадаєте, зможе Ванда бути злодійкою власного серіалу? Маніпулювання людьми, реальністю, коханим — стовідсотково не вчинки справжнього героя. До того ж, вона дійсно може стати причиною появи ще більшого зла. Чи це все справи героїні Кетрін Хан?

Гайда ділитися думками в коментарях! 

Автор: Микита Гапонов

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Останні статті

Дай йому бензину, він його любив. Огляд фільму «Фуріоза. Шалений Макс. Сага»

Автор: Ірина Ніколайчук

furiosa a mad max saga cover

iPhone 14 Pro Max. Який він?

Автор: PlayUA

iphone 14 01

Баґи, від яких зносить дах і зникають ноги (RDR, FIFA 16). ВиНеЗнали #03

Автор: Володимир Вітовський

ВиНеЗнали

День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу: що подивитсь та послухати на цю тему

Автор: Микола Єрьомін

Хайтарма

Найкращі сервіси для записування пройдених ігор і переглянутих фільмів

Автор: Михайло Петрунів

hltb poster v01

Жаба в колодязі не знає нічого про море: приховані деталі першого трейлера Assassin’s Creed Shadows

Автор: Микола Єрьомін

Святі галичани шукають космічні скарби — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Автор: PlayUA

СВЯТІ ГАЛИЧАНИ ШУКАЮТЬ КОСМІЧНІ СКАРБИ — інтерв’ю з розробниками шутера SAND

Ідеально виконаний вікенд. Огляд п’ятого етапу 7DRIVE TCR Championship

Автор: Андрій Присяжний

7