Загін Самогубців

Теорія: нам не показали СПРАВЖНІЙ Загін Самогубців від Джеймса Ґанна

Автор: PlayUA @playua

Це матеріал від дописувача. Авторську орфографію та пунктуацію збережено.

Загін Самогубців” 2016 року хоч і зібрав непогані касові збори, проте також зібрав й негативні відгуки як від фанатів, так і від критиків. Стрічка постраждала від невизначеності студійних босів. Тоді темний підхід Зака Снайдера на Розширений Всесвіт DC Extended Universe (DCEU) не “вистрілив”, а розважальний “Дедпул” став хітом. Ось картину і порізали, зробивши більш легкою та простою для сприйняття. Зараз спільнота намагається протовкнути ідею випустити режисерську версію Девіда Ейра, проте всю увагу вже забрав м’який перезапуск від Джеймса Ганна.

Постановник запросив деяких членів команди з першого фільму: Гарлі Квін, Капітана Бумеранга, Аманду Уоллер та Ріка Флега. Проте саме новачки будуть забирати собі всю увагу глядачів. Зазвичай у кіно за коміксами чим популярніший актор, тим більша вірогідність того, що він зіграє відомого супергероя. У Ґанна все навпаки. Джон Сіна, Пітер Капальді, Ідріс Ельба, Майкл Рукер та інші грають злодіїв третього плану, ледь не четвертого.

Центральний конфлікт залишився незмінним: Аманда набирає групу небезпечних злодіїв, аби ті виконували брудну роботу уряду. Якщо місія буде успішною, то термін перебування під вартою “скостять”, якщо ні — бомба у шиї моментально зробить “відвал башки”.  І хоча сюжет стрічки лишається прихованим, різна інформація від видань та інсайдерів свідчить, що центральна команда може розділитися на дві ворогуючі.

Дві команди

Фанати були у шоці, коли на DC FanDome показали авторський склад та персонажів стрічки. Їх було чи не у два рази більше, ніж у фільмі 2016 року. І це попри те, що першу частину сварили за те, що багато персонажів залишилися нерозкритими.

Як це вийде? Давайте розберемося ;)

Пізніше з’явилася інформація, що сюжет буде концентруватися на двох командах, а не на одній. Але як це буде виглядати на практиці? Команди будуть виконувати різні місії, змагатися один з одним чи просто розділяться?

Свіжі фотографії дають невелике представлення про напрям фільму та підтримують теорію про розділ великої команди на дві невеликі. На одній світлині присутні Гарлі, Рік Флег, Капітан Бумеранг, Савант, Монґал, Чорний Страж, Джавелін та TDK. Всі вони сидять у грузовому відсіку літака та, як ми зрозуміли, летять на місію.

Можливо, це буде початком фільму. Все через те, що “таємна” трійця Уоллер з першого фільму летить разом окремо. Вони вже зустрічалися раніше та є незмінними членами Загону.

Інші зображення концентруються на Кривавому Спорті, Миротворці, Крисолові 2 та Чоловікові-у-Горошок. Складається думка, що це вже окрема команда із персонажем Ідріса Ельби у ролі лідера.

Проте не варто забувати про знімки, на яких команда у повному складі рушає на ймовірну битву. Звернемо увагу, що Гарлі вже у іншому костюмі. Є велика вірогідність того, що це – остання зустріч двох команд, під час якої вони об’єдналися задля перемоги над супротивником

Головний злодій

Тепер головне питання: навіщо Аманда Уоллер вербує одразу два Загони? Відповідь криється на одній зі світлин. Фанати побачили дещо, дуже схоже на злодія з коміксів — Старро Завойовника. Це величезна інопланетна морська зірка, і на фотографії щось рожевого кольору дуже схоже на спору Старро. А це офіційні знімки, між іншим.

Цей злодій вписується у безглуздий та похмуро-комічний тон нового “Загону Самогубців”. До того ж це нестандартний злодій для групи звичайних злодюжок третього сорту. Дуже у стилі Ґанна, не думаєте? Згадаємо, що у касті ще присутній Тайка Вайтіті, роль якого не розкрили. Фанати впевнені, що саме режисер третього та четвертого “Тору” озвучить інопланетного морського жителя.

Ми плавно підійшли до теми двох команд. Одна зі здатностей Старро — контроль розуму своїх супротивників. Йому вдавалося телепатично маніпулювати навіть сильними членами Ліги Справедливості. Це пояснює, чому Аманда досі проштовхує ідею Загону, навіть після погрози з боку Брюса Вейна. Якщо хтось з членів Ліги потрапить під контроль Старро, то результат може бути катастрофічним. Хоча у коміксах Аманда ніколи не боялася супергероїв, така версія має право на життя.

Під час місії команда під керівництвом Ріка Флега потрапить під контроль Старро, що унеможливлює виконання завдання. Друга команда вже під егідою Кривавого Спорту буде намагатися зняти контроль над героями. Можливо, що Мислитель у виконанні Пітера Капальді якось допоможе у цьому. А у фіналі ми побачимо епічну бійку із гігантською морською зіркою. Звичайно, що виживуть не всі – про це сказав сам Ганн. У останньому поєдинку залишаться найсильніші. Навіть Гарлі не захищена, про це теж сказав сам Джеймс. Ми, звісно, сумніваємося, що персонаж Марго Роббі загине, але режисер тримає інтригу.

Більшість заявлених персонажів не більше, ніж гарматне м’ясо, щоб розважити глядачів. “Загін Самогубців: Місія Навиліт” ризикує стати двогодинним кривавим атракціоном, де до фінальних титрів доживуть далеко не всі.

Як вам теорія із двома командами? Чи подивилися б на бійку злодіїв? Пишіть у коментарі!

Автор: Микита Гапонов

Якщо ви маєте бажання опублікувати в нас свою статтю, надсилайте її на [email protected].

Останні статті

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

Автор: Віталій Тарнавський

Який ви мисливець на демонів у Demon’s Souls? (Тест)

Автор: Володимир Вітовський

Demon’s Souls

«ВандаВіжн»: що показали в третьому епізоді

Автор: PlayUA

«ВандаВіжн»: головні фанатські теорії

Автор: PlayUA

Час дивитися класику на YouTube: путівник по Universal Monsters

Автор: Микола Єрьомін

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Автор: PlayUA

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

Що показали в перших двох епізодах «ВандаВіжн»

Автор: PlayUA

ВандаВіжн / WandaVision

Огляд ґеймерської софи Cougar RANGER

Автор: Зімін Антон

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: