Тепер можливостей стати кіберспортсменом в Overwatch ще більше!

Ні для кого не таємниця, що Blizzard активно стимулюють розвиток Overwatch, як популярної кіберспортивної дисципліни. І тепер вони оголосили про те, що наступного року в учасників змагань з Overwatch з’явиться ще більше можливостей для самореалізації. А все тому, що відкривається нова програма, яка дозволить гравцям будь-якого рівня покращити свої навички та навчитися працювати в команді.

У 2018 році турнір Overwatch Contenders вийде далеко за межі Північної Америки та Європи й охопить сім регіонів. Серед нових регіонів: Австралія та Південна Америка. Окрім цього пройде об’єднання з уже наявними регіональними лігами, як от: Overwatch APEX в Кореї, Overwatch Premier Series в Китаї та Overwatch Pacific Championship у Тихоокенському регіоні.

Проте Blizzard вирішили не обмежуватися розширенням регіональних рамок Overwatch Contenders. Також у гравців буде можливість узяти участь у Overwatch Open Division, яка почнеться в січні 2018 для гравців із тих же семи регіонів.

Та й це ще не все. Адже потрібно відібрати найкращих для участі в Overwatch Contenders Trials? Тому для пошуку талантів Blizzard запускають Overwatch Contenders Trials! Уже в лютому 2018 чотири кращі команди Overwatch Open Division з кожного регіону отримають запрошення на Overwatch Contenders Trials свого регіону. За результатами цього чемпіонату і відберуть достойні участі у Overwatch Contenders команди.

Тому якщо ви живете ідеєю продемонструвати всьому світу свою майстерну гру в Overwatch — не прогавте такої можливості!

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Шутер XDefiant не вийде найближчим часом, але відкрита бета вже близько

xdefiant

Компанією Blizzard керуватиме колишня менеджерка Call of Duty

Overwatch 2: любов і ненависть

Overwatch 2

Sega скасувала шутер Hyenas від творців Total War. Гра мала вийти за кілька місяців

hyenas

Overwatch 2 покинули напризволяще?

Overwatch 2

Blizzard повністю йде з Китаю

Netflix відкрили нову студію з продюсером Overwatch на чолі

photo 2022 10 19 14 40 59

Blizzard перепрошує за невдалий старт Overwatch 2

Overwatch 2