Тепер можливостей стати кіберспортсменом в Overwatch ще більше!

Ні для кого не таємниця, що Blizzard активно стимулюють розвиток Overwatch, як популярної кіберспортивної дисципліни. І тепер вони оголосили про те, що наступного року в учасників змагань з Overwatch з’явиться ще більше можливостей для самореалізації. А все тому, що відкривається нова програма, яка дозволить гравцям будь-якого рівня покращити свої навички та навчитися працювати в команді.

У 2018 році турнір Overwatch Contenders вийде далеко за межі Північної Америки та Європи й охопить сім регіонів. Серед нових регіонів: Австралія та Південна Америка. Окрім цього пройде об’єднання з уже наявними регіональними лігами, як от: Overwatch APEX в Кореї, Overwatch Premier Series в Китаї та Overwatch Pacific Championship у Тихоокенському регіоні.

Проте Blizzard вирішили не обмежуватися розширенням регіональних рамок Overwatch Contenders. Також у гравців буде можливість узяти участь у Overwatch Open Division, яка почнеться в січні 2018 для гравців із тих же семи регіонів.

Та й це ще не все. Адже потрібно відібрати найкращих для участі в Overwatch Contenders Trials? Тому для пошуку талантів Blizzard запускають Overwatch Contenders Trials! Уже в лютому 2018 чотири кращі команди Overwatch Open Division з кожного регіону отримають запрошення на Overwatch Contenders Trials свого регіону. За результатами цього чемпіонату і відберуть достойні участі у Overwatch Contenders команди.

Тому якщо ви живете ідеєю продемонструвати всьому світу свою майстерну гру в Overwatch — не прогавте такої можливості!

Додаткову інформацію можна знайти за посиланням.

Читайте також

Кросплей в Overwatch з’явиться найближчим часом

Overwatch

“Хрещений батько” Overwatch — хто він?

Overwatch Jeff Kaplan

Керівник розробки Overwatch звільнився з Blizzard

overwatch

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Battleborn вмирала довго. Остаточно гру закриють 25 січня

Overwatch стала безкоштовною на два тижні

В іграх Blizzard поменшало “токсичних” гравців

ГІ*НО: враження редакції PlayUA від бети Valorant

Valorant

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: