Тепер ви можете підтримати свої улюблені команди з Dota 2 прямо у грі

У свіжому оновленні Dota 2 до гри нарешті додали фанатські набори Supporters Clubs — нову можливість підтримати свої улюблені команди. Що цікаво, Valve обіцяли випустити ці набори ще в січні, але… коротше, Valve як завжди.

Supporters Clubs має три рівня, кожен з яких відрізняється за ціною та наповненням. Бронзовий рівень коштуватиме 54₴ та дасть покупцям значок команди, який відображатиметься біля їхнього нікнейму в грі. Срібний коштувамиме 273₴, і на додачу до попередніх бонусів містить також спрей та кілька емоцій для чату. І нарешті золотий, вартість якого складає 546₴, містить спеціальний значок, який у грі відображатиметься біля показника здоров’я персонажа, фірмовий екран завантаження та голосові фрази. 

Дизайн вмісту своїх наборів команди створюють власноруч, і 50% від вартості йдйтиме напряму організаціям. Поки що у грі доступні набори 17 колективів, проте цей список поповнюватиметься, щойно інші команди матимуть з чим доєднатися до Supporters Club. 

Теперішні набори будуть актуальні до The International 10, який, до речі, вже офіційно анонсований та проходитиме в Стокґольмі з 5 по 15 серпня. Призовий фонд турніру складає 40 018 195$ і рост вже не буде, бо цього річ Valve не випускатимуть Бойової перепустки.

Після The International набори з’являтимуть на період між кожним з Major-турнірів, та по їх закінченню оновлюватимуться. 

Крім того, Valve також розповіли, що замість Бойової перепустки шанувальників Dota 2 чекає дві нових ігрових події впродовж літа. Перша розпочнеться “десь всередині чи наприкінці червня”, а друга — вже після The International 10.

Читайте також

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

Завдяки модмейкерам у Half-Life: Alyx з’явився мультиплеєр

Half-Life: Alyx

Нові гравці у CS:GO не отримуватимуть звання і досвід, доки не заплатять

Counter-Strike: Global Offensive

Чутки: Valve працює над консоллю, що нагадує Nintendo Switch

Steam

Кіноадаптація Portal нарешті зрушила з мертвої точки

Portal

Valve анонсували конкурс короткометражок у всесвіті Dota 2

dota 2

Пошук ігор у Steam став ще простішим

Portal 2 виповнилося 10 років: як святкують фани й розробники

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: