Тепер ви можете стати тестером завдяки Steam

Steam існує доволі давно, і здавалось би, нащо його змінювати, адже там і так все чудово працює. Тим не менш, у Valve постійно придумують нові цікаві функції для сервісу. Так нещодавно у ньому з’явилися Steam Playtest. Завдяки цьому ігротворці зможуть запрошувати гравців на тестування своїх проектів і налаштовувати це.

Можна дати доступ до робочої збірки гри певній кількості людей, а також можна реалізувати видачу запрошень хвилями. Ну і звісно ж, розробники зможуть збирати статистику з тестів. Працює це все без усіляких ключів чи зовнішніх розсилок. Охочим взяти участь у тестуванні достатньо натиснути на відповідну клавішу на сторінці гри.

Автори гри зможуть також у будь-який момент припинити тестування, після чого запрошення зникне зі сторінки гри, а сам плейтест з бібліотек користувачів. Окремо варто зауважити, що Steam Playtest абсолютно безкоштовна як для ігротворців, так і для гравців. Але оскільки технологія ще дуже нова, то поки що відомо лише про одну гру з її підтримкою — Total War: ELYSIUM.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Перші скріншоти нової гри від Valve — гібрида Overwatch, Valorant i Dota 2

p.ua.valve

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Армію тримає економіка — Враження від Manor Lords

manor lords

Final Fantasy 7: Rebirth виявилася провальною, а прибутки Square Enix впали на 70%

ff7 rebirth

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Ghost of Tsushima на ПК теж зняли з продажу в 177 країнах, де не працює PSN

Ghost of Tsushima

«Ця гра вже ввійшла в історію»: усі в захваті від метроїдванії Animal Well

animal well

Популярне