Terrordrome: Reign of Legends з’явиться в дочасному доступі цього місяця

Довгоочікуваний Terrodrome: Reign of the Legends від незалежної студії Huracan Studio (раніше відомої як Hur4c4n Studios) успішно пройшов тестування у Steam і вже з 24 липня буде доступний у дочасному доступі. На честь цього, випущено новий трейлер гри, який демонструє багато геймплею, у тому числі добивань.

Гру вперше було анонсовано у 2018 році. Тоді творці “Террордрому” намагалися зібрати необхідний бюджет на Kickstarter. Їм не вдалося досягнути бажаних результатів, але вони не здалися і продовжили розробку самотужки. До цього їм не звикати — перший проект студії, фан-гра Terrodrome: Rise of the Boogeyman, перебувала в розробці з 2006 по 2015 рр. Повністю некомерційний проект, в якому зійшлися 14 найбільш відомих персонажів фільмів жахів 1980-х і 1990-х, швидко став культовим і створив студії репутацію справжніх ентузіастів.

Наразі студія продовжує цю репутацію підтверджувати: трейлер обіцяє, що вже скоро ростер доповнюватимуть новими персонажами. Зокрема нам вперше демонструють, як у грі виглядає T.H.I.S. (щось середне між “Воно” (It) Стівена Кінґа і “Дещо” (The Thing) Джона Карпентера), якого раніше можна було побачити тільки на концепт-артах.

Читайте також

Dwarf Fortress вийшла у Steam із оновленою графікою та туторіалом

Dwarf Fortress

Неспішно рухаємося вперед — Новини Steam-кураторів PlayUA

Ми створили Steam-куратора, який допоможе уникати російських ігор

Крихітні інді-шутери, на які варто звернути увагу

From Space

Valve оновила дизайн Steam Big Picture

Steam

Valve тепер частіше оновлюватиме регіональні ціни в Steam

steam

Valve випустили оновлений мобільний додаток Steam

new steam app

У RimWorld з’являться вагітність і генна інженерія

rimworld biotech art

Пограйте в демо української Erra: Exordium — вона неочікувано класна

erra

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: